[Help] GM Program

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
Трябва ми няква програма от която моите ГМ-та в играта могат от тяхния пц да слагат итеми и т.н от тяхния пц..

аз имам ItemMaker обаче те немогат да го използват от тяхния пц при което даже използват паролата и е сменено на remote и е сложено ип-то сичко уж правилно но не дава връзка

затова питам друг начин да има?
 
adminpanel-а на damian ?

Точно така, използвай Администраторския Панел на Дамян. Аз работих с него и останах много доволен. Работи всичко на 100% и няма никакви недостатъци. Естествено ако се направят добавки и за предметите от новите версий и други работи които ми идват на ум ще е по-добре, но в момента няма едитор който да може да ти върши работата по-добре от този на Дамянчо :;):
 
аз не ползвам този сайт за сега докът направят последния упдейт а до тогава съм с muweb 0.9 и там немога от админ панела да слагам итеми и т.н затова питам за нещо друго
 
Не говорим за сайта, а за админпанела :}
не са в комплект..
 
ако не искаш ползвай Mutoolz там има опция за адване на итеми ама защитата му е малко бамбашка ;]
 
не ми трябва Mutoolz (много фиксове му трябват на този сайт) ще почакам сайта на Damian да го сменят тогас може да го ползвам малко
 
Ако искаш ГМ-тата да ползват едитор-а трябва да имат инсталиран SQLEVAL ама само Client (не съм сигорен дали беше Client) и от там се правеше 1 маниика , ще питам 1 фр по късно и ще ви кажа :)
 
  • Like
Reactions: SimolanT
Help me Please

Please give GM Panel for mu online have panel opcii Ban - uban - warn
 
]no man im need opcii Ban - uban - warn no edit no edit char no edit account :( Please Help me For GM panel
 
]no man im need opcii Ban - uban - warn no edit no edit char no edit account :( Please Help me For GM panel

This Admin panel, have BANN Options, Unban Options! Change Accaunt, Change Character