[Help] GameServerCS problem

Nesquik

New Member
Joined
Mar 9, 2012
Messages
104
Reaction score
11
ЗАщо когато пусна само гамесервера всичко е ок сервера си върви 24/7 ,а когато вклуча и гамесерверцс-то след няколко мин игра гм-то крашва.Има ли решение на проблема ?(think)
 
Ем.. виж в конзолата някакви грешки дава ли ти, ПС-то ти до колко % се товари а първо пробвай едно нещо, пусни GSCS и влез в него, да не би да забива, когато играч влиза в него, щото ми се е случвало и съм си скубал косите часове наред докато го разбера това..
 
Май е щото се товари "PF Usage" -stava g/d на 3гб. и е почти до горе
 
Еми PF Usage ти е рамта, ако рамта се претовари процесора се натоварва за да поеме работата на рамта, което е фатално ако процесора в случая ти е 90% и варира до 100%, може и то това да е, май така беше ако помня правилно. CS не съм сигурен, дали ще върви без GS, но пробвай да пуснеш само CS и виж дали крашва само, тука малко експерименти май ще станат, ама щом нямаш грешки в логовете, какво друго да се направи.. ако CS крашва 20-30 минути след пускането му, включи GS-то след 1 час влез с героя и виж набързо дали е крашнало CS, друго не се сещам..
 
Не процесира не се товари само рам паммета е догоре.Еми ко да прая ще трябва да експерементирам.