[Help] GameServer Dont Send

alex_vidi

Member
Joined
Jan 17, 2010
Messages
206
Reaction score
16
Значи имам проблем с Game Server-а на по старите версии...

Преди ми тръгваше но вече ми дават dont send пробвах и с други файлове 97д 99и и пак ми дава dont send...

Обаче на новите Сезони Game Server-a тръгва без проблем,,,

някой ако знае как да оправи проблема моля да пише !
 
Дай малко информация за грешката, на коя операционна система се появява проблема...
 
xp service pack 3 но до сега не съм имал никакви проблеми всички версии тръгваха ... в момента само по новите Game Server-и тръгват...
 
С ква антивирусна си? виж да не го спира щото по някой път се получава така.
 
не е от нея спряна е напълно даже мисля да я махна но ще е същото
 
С ква антивирусна си? виж да не го спира щото по някой път се получава така.
:D: как става тази работа антивирусната ти да прави така, че да дава донт сенд на едиси каква програма :D: :D:
edit:
все едно каза като ми е пусната антивирусната, Firefox ми дава Dont Send ?! :D:
 
Last edited:
да и аз тва се чуда ... :D ама дай по темата някакви идеи защото мисля да си преинсталирам windows-а за по лесно защото ми омръзна да се мъча да го оправям.....
 
Last edited:
Точно това имам на предвид :) най-добре..
 
не е най добре защото го бях преинсталирал преди 1 седмица :Д
 
Вярно е, че твърдия диск може да се прецака от често преинсталиране но невиждам друг шанс..
 
Sry за оффтопика . Алех_види влез скъпе да се разберем нешу и стои online аз 6ти пиша че мн ми тряяш а не влизаш там !
 
:D: как става тази работа антивирусната ти да прави така, че да дава донт сенд на едиси каква програма :D: :D:
edit:
все едно каза като ми е пусната антивирусната, Firefox ми дава Dont Send ?! :D:

Става така че засичаше датасървърите като malware и се чудех защо ми дава don't send, погледнах лога на AV-то видях закакво става въпрос спрях я и си тръгна.
 
мойта антивирусна е изключена не е от нея :) други идеи (think)
 
алех пиши ми е зех season 5 пиши да се разберем ;) Скъпе : simeon_619 (sry for offtopik)