[AD] ForestMu S4.5 Exp: 9999x Drop: 80%

Не е лош сървара и дизайна не е лош но един и същи шрифт ползваш което не е хубаво :)
 
Че ти колко шрифта искаш да ползвам е ....?

BTW:Тези дни имахме доста проблеми понеже знаете как е всички като пуснете сървър и почват да никнат от каде ли не ... вече с радост мога да кажа че всичко е фиксирано в сървъра и няма да спира !

Big 10x to Dark ;):
 
Много добро сървърче ! Остават само драконите да се оправят и ще е екстра :)
 
  • Like
Reactions: ReSpEc7
Чи те напрао сървъра изтриха, не си играят със поста само... (rofl) (шегувам се) (rofl)
 
Сървърат е рестартиран!!!

Понеже когато пуснахме сървъра имахме доста проблеми и доста системно спираше сървъра.Имахме проблем с фриизване на сървъра и т.н. с боксовете +1+2+3+4+5 решихме да ударим едно ново начало.

От днес сървърат е рестариран и ще има боксове от +1 до +5 в магазина в продължения на 9 дни.След това си остават пак +1 и +2.
Нападайте.

Ще помоля модератор да почисти темата и да остави моят последен пост за рестарта на сървъра!
 
Отвратителен сайт , рестарт след 1 седмица онлайн ... 4/10
 
  • Like
Reactions: Blacko
Ти да четеш можеш ли бе ? пък за сайта не сам съгласен ^_^
 
аз пък съм съгласен мога да кажа че нямаш никакав вкус :) колкото до статистика бива :)
 
аз пък съм съгласен мога да кажа че нямаш никакав вкус :) колкото до статистика бива :)

я направи нещо по добре да те видим бе ? с твойте кирливите темплейти и signature's тръгнал той да не се съгласява (chuckle) като се научиш какво е ПС и как се превежда ела ми говори ясно ли ти е ?
 
само недей да викаш много ти за много добър ли се имаш бе прото тия неща вари ги разправяй на баба си :)
 
искаш ли батъл с ПС ве комплексарче малко ?
 
като малките деца батъл горкия толкова ли си саднат (think)
 
Ти да четеш можеш ли бе ? пък за сайта не сам съгласен ^_^

Изказвам мнение , ако случайно не си разбрал се намираме във форум , а там всеки е свободен да сподели мнението си по дадена тема.
Ти си го харесвай сайта , но е факт , че доста от потребителите го смятат за грозен.
 
Great server, friendly admin and gm's. Welcome to foreigners as well. Friendly atmoshpere, but not enough people yet. So 10/10:)
 
  • Like
Reactions: ReSpEc7
Well 10x ;] От утре очаквайте новият уеб също така ще има и GrRes module i DC module ;]
 
Новият ни Уеб е вече на лице :) :p: В него ще откриете 3 различни нови модула от стария дано да ви харесва :): нападайте :p
 
Здравейте,
Forest Mu за първи път го играя и съм много доволен няма лаг няма бъг и админите всяка вечер правят EVENT (или с кредити или нещо друго).
Сега и е с нов хубав уебсайт.
ДАВАЙТЕ СЕГА ВИ Е МОМЕНТА НЕ ПРОПУСКАЙТЕ!

Forest Mu Online
 
  • Like
Reactions: ReSpEc7
брей брей Нуубаре мерси :D:

Update:Вече инвазията на Сезон 4.5 е в действие и си работи :) След неделя вече няма да има бокс+4+5 в магазина.

Благодаря на Дарко {}