[AD] FlexMu 97 Retail 3 Exp: 9999x Drop: 100%

спрете се, че и двамцата може да отлетите..
успех със сървърите ви ;]
 
(rofl) човека ламер започна да обижда като гледам сичко в моя сървър си е направено а не е като в твоя откраднато така че трайкай си момченце ако искаш да те оставя на мира ок???
 
Не е само една игра. Тук става въпрос и за бизнес (ако имаш webshop). Познавам поне 3-ма души (админи на сървъри), които точно по този начин си изкарват прехраната. Как би се почувствал ти ако някой ти развали толкова важно нещо ? Не вярвам да ти стане приятно ако примерно те хакнат ;)
Иначе си прав, че не трябва много да се впрягаме, но понякога нервите напират здраво. Просто моят съвет е - НЕ СЕ ХАКВАЙТЕ, НЕ Е ТОВА НАЧИНА!

Е, то си има начин :) Който не го може ... събира някой лев и намира човек, който може да му защити сайта и сървъра ^^

спрете се, че и двамцата може да отлетите..
успех със сървърите ви ;]

Айде пък ти ^^

P.S. @real : що се пишеш в скайпа кукловод ?
 
не се обиждай но нямаш никакво понятие от правене на му сървър
а ти имаш нали умника на батко |-(
ае no spam :x
 
а ти имаш нали умника на батко |-(
ае no spam :x
олеле мамо аз колко сървъри съм направил ти толкова косми нямаш по главата а и между другото моят сървър е 1000 пъти по добър от вашият (който вече го няма) ;)
 
sasdas

ако беше по-добър нямаше за има по 4-5 човека онлайн ве харпун
 
ако беше по-добър нямаше за има по 4-5 човека онлайн ве харпун

а ти колко човека онлнайн имаще бе путка майна лапешка а пък и сървъра ми е на 2 седмици а твоя и толкова не искара да ти еба майката нежна лаинарско лапенце аз ти обещавам че ти сървър няма да имаш бе
 
TricepS MuOnline замислям се дали да не си направя сървър с тоя име мммм.... :bleh:
 
медру другото името на сървъра излезе по много смешен и глубав начин :d
 
а ти колко човека онлнайн имаще бе путка майна лапешка а пък и сървъра ми е на 2 седмици а твоя и толкова не искара да ти еба майката нежна лаинарско лапенце аз ти обещавам че ти сървър няма да имаш бе

според мен сървара си е готин нищо че не са негови файловете и ко било там :)