[AD] FlexMu 97 Retail 3 Exp: 9999x Drop: 100%

мизерията е пълна немога да разбера закакво се постват теми със сървъри еднодневки само за да пълнят форума с глупости
 
хд

вече си е добре сайта (nod)
 
не се обиждай но нямаш никакво понятие от правене на му сървър
 
добре майсторе кат имаш понятие ела ми го напраи ти ами не са обяснявай кът първия .....
 
може ли някой да ми даде линк към темата на този уеб?
 
абе става сървъра ама уеба :x
 
или ще се откаже или ще го хакнах макс 2 седмици :)
 
asd

намя се откажа спок аз тос комп за хуй ну го ползвам вече
 
добре майсторе кат имаш понятие ела ми го напраи ти ами не са обяснявай кът първия .....
Майсторе аз сървъри еднодневки вече не правя (wait)
 
Coolio кой е твоя сървър приказваш толкова много пък не знаем кой е я дай сайта
 
Coolio кой е твоя сървър приказваш толкова много пък не знаем кой е я дай сайта

http://muworld.selfip.net/ ето ти неговия сървър а и твойта уста като знае толкова много я да видим твоя какъв е?
 
Dante аз разбирам и от първия път когато ми кажат ( не като теб ) иначе браво че повтаряш коментара на НеоГаме
 
dante аз разбирам и от първия път когато ми кажат ( не като теб ) иначе браво че повтаряш коментара на неогаме

аз писах и друго в моя пост... ти си наред да го покажеш на всички ...
 
та ludlud какво ти е мнението за моят сървър ?

П.С.: w0lf11 оправи си уебсайта защото може да се инцлудва няма да ти кажа от каде и как намери го сам но да знаеш може да се инцлудва в СЯЛ и дайе ако не вярваш кажи и ще ти покажа как ще ти дропна датабазата
 
Last edited:
dsadas

...........
 
Last edited:
хора давайте го по спокойно е заради 1 игра ще се избиете ...
 
хора давайте го по спокойно е заради 1 игра ще се избиете ...

Не е само една игра. Тук става въпрос и за бизнес (ако имаш webshop). Познавам поне 3-ма души (админи на сървъри), които точно по този начин си изкарват прехраната. Как би се почувствал ти ако някой ти развали толкова важно нещо ? Не вярвам да ти стане приятно ако примерно те хакнат ;)
Иначе си прав, че не трябва много да се впрягаме, но понякога нервите напират здраво. Просто моят съвет е - НЕ СЕ ХАКВАЙТЕ, НЕ Е ТОВА НАЧИНА!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: pafa7a