[AD] EvilMu 97d99i Exp: 150 Drop: 75%

Status
Not open for further replies.
Да попитам защо дава тоя ерор ?
 

Attachments

  • eror.JPG
    eror.JPG
    160.5 KB · Views: 34
Нещо липсва във Windows.. нещо нужно за да зареди .длл-то.
 
  • Like
Reactions: getrekt
Нещо липсва във Windows.. нещо нужно за да зареди .длл-то.

Само един съвет да ти дам, не го приемай като заяждане казвам го с най-добри чувства.

Когато някой играч в сървърът ти има проблем с клиента, например този който е писал по-горе е хубаво да му обърнеш внимание и да видиш защо се получава така. Възможно е да не е единственият с такъв проблем, а да са 20, но само той да се е решил да пише, другите вече да играят някой друг сървър.

Сървърът ти е хубав, имаш хора добре тръгна, но го поддържай както трябва.

Също така и в сайта, няма ли да е по-добре да скриеш всички тези менюта които изискват да си логнат за да може да влезеш в тях.

Това са нещата които лично на мен ми направиха впечатление.

Пожелавам ти успех, дано играчите останат доволни от сървърът ти!
 
Обърнах внимание на проблема и му казах, че нещо важно липсва в Windows и му предложих да инсталира няколко неща и да рестартира компютъра, но той каза "ave liolio problema e vuv za6titata vi" какво повече да направя?
User Panel–а се вижда понеже дизайна изглежда по-добре така и не е нужно да се регистрираш за да видиш какви възможности имаш като потребител.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: getrekt
Сървъра е много добре направен.Идеята ,която е заложена също.Има проблем обаче след като се пусна Web Marketa -изчезват итеми от куфара.Аз играя за днес ми се случи за 2-ри път.Моля обарнете внимание на този проблем.Има го и при други хора ,защото е неловко да се чудиш при всяко отваряне на Web или пазаруване от там или слагане на итем за продан,дали като влезеш ще намериш кквото си оставил в куфара.Същото и при ресет на герои,не се намират итеми без да е ресвано с тях.Подравления иначе за добре измисления съвър.Просто обарненете внимание на този проблем.Почитания на екипа.
 
Само един съвет да ти дам, не го приемай като заяждане казвам го с най-добри чувства.

Когато някой играч в сървърът ти има проблем с клиента, например този който е писал по-горе е хубаво да му обърнеш внимание и да видиш защо се получава така. Възможно е да не е единственият с такъв проблем, а да са 20, но само той да се е решил да пише, другите вече да играят някой друг сървър.

Сървърът ти е хубав, имаш хора добре тръгна, но го поддържай както трябва.

Също така и в сайта, няма ли да е по-добре да скриеш всички тези менюта които изискват да си логнат за да може да влезеш в тях.

Това са нещата които лично на мен ми направиха впечатление.

Пожелавам ти успех, дано играчите останат доволни от сървърът ти!

Остави го това лапе вика ми респаш компа и ще се оправи то ако беше от това нямаше да му пиша тои грам не разбира и не само аз имам тоя проблем ама като не разбира да не си правият сървари тои губи сървари има колкото искаш ;]
 
Съжалявам, че съм "лапе" и освен ресни си компа казах други неща, но кой да ме чуе нали? Както и да е.. относно сървъра сега се изглажда.. още бая хляб има да изядем докато стане както го искаме и не стоим с кръстени ръце. Вие си преценете къде да играете, имате си глави и можете да мислите сами за себе си.
 
Кофти само, че изведнъж се появиха 4-5 руснака със сетове на по +11 (think)
Казвам му на пича, че нещо не е наред, а той ми отговаря, че ще провери (rofl)(rofl)
 
ei opravite si server a sqki den na horata lipsva neshta item zen jawel kakvo e tova sega lipsva ot saita zen credit i jawel ?
 
Там са каманите/зена. Това с итемите е оправено вече.
 
  • Like
Reactions: getrekt
ei opravite si server a sqki den na horata lipsva neshta item zen jawel kakvo e tova sega lipsva ot saita zen credit i jawel ?

ei нау4чисе да пиШшшеш грам0тнйио be.... и цстТогава казваЙй kакBo да опраВииzpa1
 
Last edited:
Не сте дигнали толкова левела да имате междо народни сървари и още не е оправено пак дава ерор ....
 
ако имаш търпение и ти е останало поне малко желание да играеш тук до 1 седмица няма да го има този ерор за никой... разбрахме се с един програмист да направи няколко неща по клиента
 
  • Like
Reactions: getrekt
Админите решиха да прекратят проекта (както може би се очакваше от БГ сървър.)
 
Last edited:
ко да са напрай хахахахахахахах :D :D научиха си грешката и повече нищо няма да правят за бг играчи
 
  • Like
Reactions: getrekt
Нали уж нямаше да спре, и нали уж сървъра не беше български?
Още в началото Ви казах, че нищо няма да стане от този сървър :)

 
Status
Not open for further replies.