[AD] EvilMu 97d99i Exp: 150 Drop: 75%

Status
Not open for further replies.
тотално се отказвам да играя български сървър ... върнете ми загубеното време в КИНТИ ! ! ! ! ! (chuckle)
 
За 1 смс не виждам защо се оплакваш, момчетата вкараха 3 цифрени суми за да станат нещата и решиха да е предимно бг, но кой да го оцени? Вместо да се хванат да помогнат играчите те реват само.. за това не се получават бг сървърите (повечето) нервите на хората не са желязни
 
  • Like
Reactions: getrekt
Вместо да се хванат да помогнат играчите те реват само.. за това не се получават бг сървърите (повечето) нервите на хората не са желязни
моят сървър точно поради тази причина съм го продал ... името ще го запазя в тайна
 
Last edited:
За 1 смс не виждам защо се оплакваш, момчетата вкараха 3 цифрени суми за да станат нещата и решиха да е предимно бг, но кой да го оцени? Вместо да се хванат да помогнат играчите те реват само.. за това не се получават бг сървърите (повечето) нервите на хората не са желязни

Какво няма да се оплакват хората бе ? То не беше изчезване на итеми, то не бяха използвани хакове ... Когато се направи както трябва никой няма да ти реве, но когато вие не го направите както трябва не обвинявайте хората които играят !

П.С.: според мен темата трябва да се заключи и да не се занимаваме и дразним тук !
 
  • Like
Reactions: vaskokeca
Status
Not open for further replies.