[Release] EvaWeb 0.2 Beta

Благодаря много на ivowe3 и Dungeon. Евалата момчета :)
 
7/10 Добър Код но лично на мен този дизаин ми е страшно писнал ! Иначе кода е перфектен браво
 
@Eva, ще направиш ли и другите ъпдейти ?
 
Поздравления за тези който ме копират! Но тези който го използват няма да им е никак приятно защото няма да са им много вървежни сървърите!
 
Поздравления за тези който ме копират! Но тези който го използват няма да им е никак приятно защото няма да са им много вървежни сървърите!

сега и ти ли си решил да се правиш на хакер? :)
 
Поздравления за тези който ме копират! Но тези който го използват няма да им е никак приятно защото няма да са им много вървежни сървърите!

"Вървежни".... ;д такава дума има ли в Българският език ? ааа да "това е от чалгарският речник" Та МУХЛЬО, ще си пусна сървъра с същия сайт и очаквам от теб да "не ми е приятно"... Затваряй си тъпата мутра и просто си замълчи чалгар пропаднал. Ти колко ли неща си "КОПИРАЛ" един господ знае. Така че, еби си къщите там чалгарски и ЗАМЪЛЧИ да не сега твоя сървър да не стане много "ВЪРВЕЖЕН".

сега и ти ли си решил да се правиш на хакер? :)
Той иска да го ритна с 43-ти номер New Rock в тъпата глава.

П.П Ъпдейт 3 скоро ще има...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: enduwe
Къде е модула за Вземи уникален предмет ? :p
 
Дано само ъбдайт 3 да не бъде толково бъгав като ъбдайт 2.. не работи Настройката на Статс дава на секи рес различно, Пк Клеар не чисти, някой модули няма..
 
Дано само ъбдайт 3 да не бъде толково бъгав като ъбдайт 2.. не работи Настройката на Статс дава на секи рес различно, Пк Клеар не чисти, някой модули няма..

Как на всеки рес различно ще дава? обоснови се по ясно какво не е наред за да мога да го оправя.
 
Давам ти пример слагам да се реска статс-а и да дава 500 статс на рес на някой до 15ти рес им дава по 500 статс на други им дава 1200 и така .. А колкото до пк-то пише в сайта че си чист пък същност в сървъра си пк :Д..
 
Давам ти пример слагам да се реска статс-а и да дава 500 статс на рес на някой до 15ти рес им дава по 500 статс на други им дава 1200 и така .. А колкото до пк-то пише в сайта че си чист пък същност в сървъра си пк :Д..
Ще бъде оправено до няколко дена / седмица.
 
Дай нещо по хубаво по добро .. :)
 
Поради много "ревове" над този темплейт на "XtylingMu ;d" EvaWeb 0.3 ще изглежда така. Bсичко ще бъде фиксирано и ще добавя още някои неща.
 
Last edited:
Дизайна е много добър но може още малко да се доизпипа :)
 
Поради много "ревове" над този темплейт на "XtylingMu ;d" EvaWeb 0.3 ще изглежда така. Bсичко ще бъде фиксирано и ще добавя още някои неща.

Не е лошо даже по-добре!
 
Дизайна е много добър но може още малко да се доизпипа :)

Дай да видим ти какво ще направиш.... ако ми хареса твоят дизайн ще го сложим.
Смешно ми е когато кажете "има какво да се пипа по него"...
 
  • Like
Reactions: enduwe