[Release] EvaWeb 0.2 Beta

"no charge info" , този проблем от сайта ли е?

не е от сайта аз нямам никакъв проблем с него и ти няма да имаш стига да използваш Notepad++ или друг редактор както е написано по горе
 
не е от сайта аз нямам никакъв проблем с него и ти няма да имаш стига да използваш Notepad++ или друг редактор както е написано по горе

Този проблем не ми го вади в сайта а в игра. Ако не се лъжа тази грешка възниква при употреба на цифри и символи когато се регистрираш. Моля някой да ми помогне. :)
 
Този проблем не ми го вади в сайта а в игра. Ако не се лъжа тази грешка възниква при употреба на цифри и символи когато се регистрираш. Моля някой да ми помогне. :)

You can fix it like this:
1. Go in Start > All Programs > Microsoft SQL Server > Query Analizer
2. Put this code
Code:
UPDATE VI_CURR_INFO
SET ends_days = '2005', check_code = '1', memb_name = '123132', memb_guid = '1', sno__numb = '1', Bill_Section = '6', Bill_Value = '3', Bill_Hour = '6', Surplus_Point = '6', Increase_Days = '0'

пробвай така дано да ти се оправи
 
Отвратителен код . Изобщо не ми харесва но добра имитация на Xtylinga ;)
Лол. Ако бях го написал на ООП Code Igniter тогава пак ли щеше да кажеш "отвратителен код". Еми пич като си толкова добър дай да видим ти какво ще направиш.Според мен не разбираш изобщо PHP и не разбираш кода ми за това е отвратителен нали ? То не е за отвратителни хора Nab такъв.

Браво за старанието!
Благодаря! newguy

ПП: Ъпдейт 2 Tonight.
 
какво ще включва ъпдейта (hmm)
Ъпдейт 2 Ще вклучва:
1.Изчистване на убийства.
2.Колко % е пълен сървъра.
3.Ще поддържа версий с DarkLord.
4.Повече места за реклами.
5.Изчистване на убийства -> формула (убииства * пари) както при резетите
Yes / No

6.Смяна на E-мейл.
7.Забравена парола.
8.Добавени 2 полета "таен въпрос" и "таен отговор" в регистъра.
 
Искам да кажа нещо по кода ако го завършиш сайта по същия начин както си го започнал ще бъде перфектно код: (подреден почти префектно,лесен за редакция и уникален) :)
Поздравления брале пожелавам ти успех.
Поздрави,
NoFeaR
 
Искам да кажа нещо по кода ако го завършиш сайта по същия начин както си го започнал ще бъде перфектно код: (подреден почти префектно,лесен за редакция и уникален) :)
Поздравления брале пожелавам ти успех.
Поздрави,
NoFeaR

Мерси. Старая се, много хора са били "краквани" от идиоти. Както и аз разбира се. Та за това го правя всичко това за нас... ще прозвучи малко пресилено но само аз няма да оставя дупка в сайта си както някои хора правят... Пак ти благодаря ^^.

ПП: Ако имате някакви идеи още какво да добавя/оправя/променя пишете :)
 
Много добре направено. Успех за напред! 10/10
 
  • Like
Reactions: Evanescence
ПП: Ако имате някакви идеи още какво да добавя/оправя/променя пишете :)



Няма да е лошо да направиш БЦ и ДС класации , играчите на линия да се виждат админите и те , блокираните играчи също ... за друго не се сещам :Д
 
Той ще ги направи, въпроса е файловете дали ще записват таблиците, за да работят ;)
 
Няма да е лошо да направиш БЦ и ДС класации , играчите на линия да се виждат админите и те , блокираните играчи също ... за друго не се сещам :Д

In Next Update (3)
 
А за ъпдейт 3 обмислил ли си какво ще включва освен класациите?
 
Аз ще дам 1 предложение ако на автора на темата му се занимава .

А предложението е следното :
Няма да е лошо да направиш 1 cache на някой функций като rankings , top 10 players , guilds .
Съответно и настройка за времето на което да се ъпдейтва информацията .

Като цяло уеба ми харесва като подредба на информацията и ще му дам 10/10 .


 
Eva уебчето е добро 10/10 обаче дропи от логин панела :x
 
Аз ще дам 1 предложение ако на автора на темата му се занимава .

А предложението е следното :
Няма да е лошо да направиш 1 cache на някой функций като rankings , top 10 players , guilds .
Съответно и настройка за времето на което да се ъпдейтва информацията .

Като цяло уеба ми харесва като подредба на информацията и ще му дам 10/10 .


In EvaWeb 0.4 will have
 
Браво ОТНОВО !! Няма да е лошо да добавиш и извършването на
3D Quest Във Сайта - http://darksteam.net/releases/[release]-3rd-quest-module-13935.html
Grand Reset , GM-панел , Във Login панела . Бц и ДЦ Класация,ако искаш мога да ти пратя пиши ми на лично скайпа ти .
 
Last edited:
Браво ОТНОВО !! Няма да е лошо да добавиш и извършването на
3D Quest Във Сайта - http://darksteam.net/releases/[release]-3rd-quest-module-13935.html
Grand Reset , GM-панел , Във Login панела . Бц и ДЦ Класация,ако искаш мога да ти пратя пиши ми на лично скайпа ти .

Извинявай, обаче това беше мега тъпа изцепка... (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)

За сайта... Супер е 10/10!! (handshake)
 
Моля изтеглете "EvaWeb 0.2b Fixed" оправени са всички грешки включително и "no charge info"
 
Last edited: