[Release] EuphoriaMU Season 3 Episode 1 Server Files - Update 3

piparins

Member
Joined
Jul 27, 2010
Messages
64
Reaction score
7
Finally I fixed. Files are great, thank you DarkMaster.
btw, in info says is working /grandreset command, but I dont see any info in scfcommands and when I type /grandreset ingame, nothing happens, can anyone give any information about this?

P.S DarkMaster, could you add required resets to move and when you are making reset, you dont need to switch, you type /reset and spawn in lorencia with 1st level, without switch. I know you can do that, DarkMaster.
P.S.S /fireworks command isnt working
P.S.S.S There are no information about marry commands. How to marry, how to divorce?
 
Last edited:

LockMU

Active Member
Joined
Sep 9, 2013
Messages
249
Reaction score
182
DarkMaster Отново блестящ Releases продължавай все така да радваш хората !
 

pafa7a

Well-Known Member
Joined
Jul 9, 2009
Messages
1,398
Reaction score
814
I can not find where to change this text. All other texts I changed in Text.bmd!

m6qx.jpg
did u try message_kor.wtf
 
  • Like
Reactions: piparins

noLove

Member
Joined
May 15, 2014
Messages
80
Reaction score
16
имам следния проблем, немога да ходя в нито 1 град като нормален герой а със гм команда мога, възможно ли е проблема да бъде щот не съм със на еуфорияму клиента ? или някаде пропускам нещо.
мислех че проблема може да бъде от мумакера когато си правя героя мах и в играта да не отчита левела/зен-а, пробвах да дигна сам левел до 50 и пак не става

не работи нито 1 линк за клиента, някой ако го има нека да го качи
 
Last edited:

ase2

New Member
Joined
Jul 1, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Някой може ли да ми помогне да сменя main.exe с HexEdit защото не мога да го направя да свързва към моя сървър... Сървара е просто за лична опотреба не съм дорасъл да го пускам ... Има да ми се смеят :)

Lan ip 10.10.17.169
Real ip 88.203.233.50

port : 44405 или 55557

Благодаря предварително `че съм си завършен бот...
 

noLove

Member
Joined
May 15, 2014
Messages
80
Reaction score
16
можеш да го направиш с main.cracker много по лесно е от hex изтегли client patch и ползвай main.exe от там и ще стане
 

Attachments

  • Main Cracker.rar
    6.3 KB · Views: 71

ShAd0w

New Member
Joined
Jul 20, 2009
Messages
21
Reaction score
2
откъде мога да направя стрелите на елфа да не свършват? на всякъде огледах.. и никъде не го намирам като опция за он/офф :D :D ????