[Release] EuphoriaMU Season 3 Episode 1 Server Files - Update 3

Според мен трябва да има повече хора като [ DarkMaster ] Файловете са супер вървят без грешка 10/10 !!!
 
  • Like
Reactions: G.Gospodinow
Реших да тествам файловете. Всичко написано горе е истина евенти и т.н. Добри са файловете като цяло. Но има 1 бъг които не може май да се оправе... тествах сякак- а именно мана шилда на Sm е 100% и постоянно мисс. Ако някои знае как може да се оправи да сподели :d
Друг бъг е: /whois и /status не работят.
И последното което видях, предмети с хармони опция могат да се трейдват, и не мисля че има опция да се спре :(

Поздрави
 
Last edited:
Реших да тествам файловете. Всичко написано горе е истина евенти и т.н. Добри са файловете като цяло. Но има 1 бъг които не може май да се оправе... тествах сякак- а именно мана шилда на Sm е 100% и постоянно мисс. Ако някои знае как може да се оправи да сподели :d
Друг бъг е: /whois и /status не работят.
И последното което видях, предмети с хармони опция могат да се трейдват, и не мисля че има опция да се спре :(

Поздрави

Mana Shield-a се променя от MuServer/SCFData/SCF_Skills.ini = )

P.S За какво ти са командите /whois и /status
 
Last edited:
Mana Shield-a се променя от MuServer/SCFData/SCF_Skills.ini = )

P.S За какво ти са командите /whois и /status

Знам много добре от къде се променя, просто каквито и настроики да сложиш все не работи, снощи с Omaru сме го мъчили час ...
За /whois, админите ми го ползват много.
 
Имам един въпрос как да сменя там в лоренция където пише Enjoy Euphoriamu.COM иначе файлове са добре.
 
Не разбрах само от къде се маха текста Enjoy euphoriamu ...
 
Сподели къде ти го изписва туй ^^

Най-вероятно когато влиза в сървъра.

btw и аз го търсих това ама нещо не го намирам :D намирам само за Guard-овете в града.
 
Това го показва на Магазините и сандъка, мисля че се маха от message_kor.wtf