[AD] EuphoriaMu S3 Ep1 Exp: 9999x Drop: 99%

Status
Not open for further replies.
Уеб шоп ще има ли? ДАно не :D
Ако наистина са уравновесени героите, ще бъде кофти. СМ- то е перфектно за трейнинг. Реска с пъти по- бързо от бк. Бие се от далеч, пък и ако вече е и силно колкото БК- то в PvP, то БК- то не излиза ли малко безполезно?

Уебшопа вече е факт. Въпроса е, че още не сме пуснали SMS системата, поради простата причина, че искаме в началото да разгледате сървъра, да разберете какво реално ще ви трябва и т.н.

SM-то както сам виждаш е доста балансирано и не може да се каже, че е по-силно от BK-то, но не може да се каже и обратното. Точно този ефект търсехме. Това естествено важи и за другите герои, освен елфа.
Дори MG-то може да бие BK, използвайки магията от Rune Blade например. За DL е ясно, че също може. Ето това е PVP! А не всички с 1 клас герои ;)
 
Да това е добре, че има място и за любителите на SM- та. Но все пак см- то има толкова много магии, че ресовете с него са в пъти по- лесни. За това е по- слабо на дуели. Виж това (Max SM+ NO agi bug + MS = Ice (no move) > ice storm > when bk is close > teleport > ice > ice storm...
Имам предвид че ако СМ-то може да играе, бк- то остава без шанс.
 
Я пробвайте да играете едновременно 2-ма от един акаунт ;)
 
На баннера пише 3 new jewels , а в информацията 2. На кое да вярвам ?
 
На баннера пише 3 new jewels , а в информацията 2. На кое да вярвам ?

Попринцип има 3 камъка, но тъй като с третия имаме малък проблем, не е пуснат. След време ще пуснем ъпдейт и за третия.
 
Bump!
Може ли да поправите Carnage Event`a =)
 
Mишо братле стига спами в темата пиши му на ЛС ;)
 
3/10 :x поради пречината че hp-то е боза и сървъра западна нацяло :x
 
Total Online 3/1000

Хубав сървър ми изглежда, незнам защо така.
По темата: 9/10 :)
 
Total Online 3/1000

Хубав сървър ми изглежда, незнам защо така.
По темата: 9/10 :)

В началото имаше доста онлине хора,но нали знаеш,че майката му не е само да имаш добър старт,ми трябва да ги и задържиш :)
 
Макар и със закъснение, ще отговоря на критиките :)

@(Weed), HP-то си е добре. Това, че някои играчи искате да се биете по 10 минути и да си износвате кокалчетата на пръстите от ранна децка възръст, не ми допада. А и със сегашното HP съм създал много прецизно равновесие м/у 3 от героите, което си е голямо постижение. Рядко се намира сървър, в който не всички си правят BK/BM, а използват и други герои.

@PLMN, Прав си, трябва да се задържат. Положихме доста усилия, закрепихме ги, но рано или късно един фън сървър омръзва и когато няма постоянен наплив на нови играчи, бройката започва да спада. С последните промени, които въведохме смятам, че направихме сървъра една-две идеи по-интересен и сега наистина има за какво да се играе.
Според мен важното е, че не се отказваме и поддържаме сървъра ежедневно от 4 месеца насам.
Тук е момента да кажа, че сериозно сме се заели с този проблем и в най-скоро време сървъра пак ще се напълни.
 
  • Like
Reactions: PLMN
Сори за двойния пост, но смятам, че е хубаво да съобщя за новите ни ъпдейти.

Мап Система:

* NON-PVP карти: Lorencia, Noria, Devias, Stadium/Arena, Tarkan.
* PK-FREE карта: Losttower.
* PVP карти: всички останали.

Край на преминаването от един суб-сървър в друг! Сега всички ще играят в един сървър и няма да има "цепене"!

Команда - "/pet"!

Можете да призовете Ваш собствен Knight или Wizard.

Auto Drop Event!

Сега най-популярният MU Online ивент е напълно автоматизиран.
 
Хе-хе, страхотно... 10/10 :)
 
We've made 2 nice updates:

* New Event - Kundun Invasion/Attack! 4 times per day! Every time when kunduns attack, the server will send automatic message to all players. You need to go in Dungeon and kill all 3 kunduns! Remember, you have only 5 minutes time! Rewards: Ancient Items. Good Luck!
* Excellent items in shops! We added several excellent equipments in all shops. Later we will add more excellent equipments.

Upcoming update(s):

* Automatic PK Event with unique rewards.
* New custom commands.
 
Значи е много интересно с това HP които се оплакахме над 50 човека и избягахме от сървъра ? Значи интересно е да играем като 97д+99и версия със shield на БК .. ми тогава да ходя да си играя old версията
 
Звучи ми добре :) 10/10 Успехи !
 
Status
Not open for further replies.