[AD] Eternal War S5 Exp: 9999x Drop: 100%

Не не е! Просто твърде много хора се опитват да влязат : Total online: 206. И просто на тебе не ти го отваря. Главния админ ми каза да напиша: Дръпнете си клиента и пачовете и сайта ще ви се отваря. Пробвайте няма кфо да губите, по-добър сървър не сте играли. Много добре измислен. 2ри ден 200 на линия... трябва да има нещо инт в него.

BG ли си ?
 
Ся ва пуска нали ве хейтърчета....
 
Не не е! Просто твърде много хора се опитват да влязат : Total online: 206. И просто на тебе не ти го отваря. Главния админ ми каза да напиша: Дръпнете си клиента и пачовете и сайта ще ви се отваря. Пробвайте няма кфо да губите, по-добър сървър не сте играли. Много добре измислен. 2ри ден 200 на линия... трябва да има нещо инт в него.

е добре де има др сървари с по 200-300-400 онлайн и винаги ми е отваряло сайта
 
е добре де има др сървари с по 200-300-400 онлайн и винаги ми е отваряло сайта

Братле проблема е в теб! Не в нас! Сайта работи! В момента като цукнете на онлайн юсърс пише пикантната цифра от 290 :) хаха за 3 дена. А и незнам дали тия сървъри са били 100 екп 100% къстъм едишън. И да българин съм аз съм българското ГМ в сървъра по нагоре съм си написал имената на геройте. Трябва да дигна 200 лвл с нормал херо-то и ще направя гилд в който всички сте поканени.
 
За да пуснете сега си дръпнете пач 1.04 и стартирайте Mu.exe ! Прогреса беше пуснат налазвайте!
 
Префектен сървър ! С кеф го играя ! Браво на създателите !! Най - сетне нещо свежо и различно ! Късмет и нека се застои поне 3 години (rock)
 
Префектен сървър ! С кеф го играя ! Браво на създателите !! Най - сетне нещо свежо и различно ! Късмет и нека се застои поне 3 години (rock)

Как ти е ника луд ?
 
бе не ми са вярва мн за 3 дена 300 онлине ся ше вляза да видя дали са 300 ^^
 
Total online: 330. A T M :) поляците са зарибени на Му пък и във един международен форум за 6 дена имаха 6к виждания на темата. А пък и не веднаж съм влизал сам да се овера !
 
Bersercker ... нов съм към 30 лв но нямам много време
 
Total online: 330. A T M :) поляците са зарибени на Му пък и във един международен форум за 6 дена имаха 6к виждания на темата. А пък и не веднаж съм влизал сам да се овера !

Ибахму форума я го сподели (rofl)
 
Ибахму форума я го сподели (rofl)

Неста ша ма баннат. Но попринцип това е полски форум за Му :) Там са много зарибени на тази игра поради простата причина, че може да се оставя героя АФК :) Total online: 335, така между другото.
 
papaevent.jpg



Инфо за Евент-а:
-Вие трябва да убиете героят 'PapaSmerf' и да щтракнете снимчица.
-Трябва да сте над 255 левел или да имате прогрес.
-Евента свършва когато 50 човека пуснат снимка в форума на сървера
-Герой може да праща само по 1 снимка.
-Трябва да направите 2 снимки, една преди PapaSmerf да умре, и една след като той умре – Ние трябва да се уверим че това е той

Награди от евента:
-Играча който прати най-готин скрийн ще бъде удостоен с смециален коментар в специялен ранклист и ще спечели: 1x blue feather/или crest of monarch или BoK+4
-Играча който прати най-смешен скрийн ще бъде удостоен с смециален коментар в специялен ранклист и ще спечели: 1x blue feather/или crest of monarch или BoK+4
-Един произволен играч, който е пратил снимка ще спечели: Blue Feather/or Crest of monarch.
 
Today from 8 PM GMT+0 till sunday there will be a huge event for new and old gamers.

DOUBLE EXP and more drop from hearts/medals and Eternal boxes.

In additional we fix today every itembags wchich we have over 80 - all events boxes and all the rest will work properly now. No more zen from bosses:)

Master skill tree also work for summoner!

This is full seazon 5 ep. 4!

Visit us : http://eternal-war.net/nw/
 
Last edited:
online (43/1000) ??!?!?! каде ди видя тея 335 човека незнам ама.....
 
е тва няма начин да не се играе :cool:
 
Ok we started works on a second server eternal war x
First, introduce season6 here - the tests are successful, and we have a fully-functioning new character - rage fighter.

When will be introduced s6 we start the second server.

We expect a huge amount of players online
We hope that the players from Lithuania, also will visit us again.

btw.
Now we have a game master in the team - from lithuania - i think it makes communication easier.


btw. experience is 4k! topis is bugged - i dont know why edit of title dont works ;x
 
Last edited: