[Release] ENCGames 2.0.4.0 - Season 6 Cracked GS & GS_CS

Files са перфектни тръгват без проблем ;)
 
май нете бива с англйския :D

maybe Antivirus System maybe delete ENCGames.dll :)

Мога да си пиша на английски но мислех че е българин.....
x64 ore x86 is your Operation System ?..... Знам човече но не се сетих че е чужденец.
 
Last edited:
Мога да си пиша на английски но мислех че е българин.....
x64 ore x86 is your Operation System ?..... Знам човече но не се сетих че е чужденец.

Той май не говореше за непреведената част..
 
Здравейте всички, моля помогнете!
Имам проблем с SQL Script (за заявка анализатор)
че sdes Нада да направя? който може да направи видео и да влизат в това?
очаква отговор:)
 
имам проблем примерно като си адна agility 40000 се бъгва и никои не може да ме килне което е гадно как се оправя
how can I fix bugs as you put 40,000 agility can not kill me
 
Last edited:
имам проблем примерно като си адна agility 40000 се бъгва и никои не може да ме килне което е гадно как се оправя
how can I fix bugs as you put 40,000 agility can not kill me

Този статус 65535 е бъгав. По оригинала на глобалните сървъри (Global Mu Online, Korea Mu Online.....) са 32767. Бъгав е статуса на новия герой ако мие 32767..... Примерно ако е над 65k се ебава. Ще бъде добре да се направи 32767, тук всички герои ще са равни.
 
някои може ли да ми каже как да си направа статса ма сървъра да е 32767 макс а не 65000 бъгват се героите и не може никои да ги килне което е много лошо за сичките които играят това е наи гадния бъг които съм окткрил за сега ако може някои да ми помогне да го опвравим
 
Last edited:
is it possible to add 4th wing in this server and client?
 
hi all.. can someone help me.. i have season 4 server file with custom items.. can someone help me or teach me how to move those custom items or sets from my old server files to this server files??tnx
 
някои може ли да ми даде съвет как да си направа статса на съръвра е 32767 а не 65000 понеже на 65 к се бъгват героите и като си аднат 45 0000 статс и стават безсмъртни коеот не е много приятно със една дума макса на статса да е 32767 на сървъра за да не бъгват героите
 
някои може ли да ми даде съвет как да си направа статса на съръвра е 32767 а не 65000 понеже на 65 к се бъгват героите и като си аднат 45 0000 статс и стават безсмъртни коеот не е много приятно със една дума макса на статса да е 32767 на сървъра за да не бъгват героите

ENCData -> ENCCustoms -> ENCIs65kPoints = 0
 
Той май не говореше за непреведената част..

Боже....... Аз съм написал Руда вместо Или, ебаси работата..... едно E прееба преводът ми, благодаря че ме светнахте, то все ор, а аз си мислех че се пише Ore, а Ore било руда (rofl)
 
hi all.. can someone help me.. i have season 4 server file with custom items.. can someone help me or teach me how to move those custom items or sets from my old server files to this server files??tnx
 
Season 6 clients itemsetoption.bmd Edit Tools need

magichand Impossible
 
server working for 1 day the next day error dataserver.exe pls help http://i65.servimg.com/u/f65/11/35/01/54/screen10.jpg
errror10.jpg
 
Last edited: