[Release] ENCGames 2.0.4.0 - Season 6 Cracked GS & GS_CS

все още никак от играта само чрез уебшопа или Едит-а
 
може ли се направи скрипт от саита да се минава ако някои има идея ще е добре
 
някои може ли да ми даде mapa loren market
 
Last edited:
Файловете не съдържажт Куеста на героя :) Ако не си прочел , това е само началото на С6 :) не е целия сезон
 
Имам следния проблем : Когато се логна ми излиза това :
2692966S.jpg
.
Дарко се опита да помогне като промени в ENCData/ENCCustoms.ini
Code:
ENCFixSelectCharScreen		= [COLOR="Red"]0[/COLOR]		// Default: 1
Оправи се но като се опитам да създам Rage Fighter ми излиза Please Wait и си стои така
 
Имам следния проблем : Когато се логна ми излиза това :
2692966S.jpg
.
Дарко се опита да помогне като промени в ENCData/ENCCustoms.ini
Code:
ENCFixSelectCharScreen		= [COLOR="Red"]0[/COLOR]		// Default: 1
Оправи се но като се опитам да създам Rage Fighter ми излиза Please Wait и си стои така

(rofl) С какъв клиент си, как създаде героя си, и това постоянно ли ти го прави като направиш нов герой и от кой клас е, пробва ли дали прави на всички класове така....др.бр.......Предлагам ти да изтриеш сички герои и да си направиш нов ;) Това може да е решението :) На мен ми не е правило така .....
 
Имам следния проблем : Когато се логна ми излиза това :
2692966S.jpg
.
Дарко се опита да помогне като промени в ENCData/ENCCustoms.ini
Code:
ENCFixSelectCharScreen		= [COLOR="Red"]0[/COLOR]		// Default: 1
Оправи се но като се опитам да създам Rage Fighter ми излиза Please Wait и си стои така

И на мен ми излиза така !!!
 
Имам следния проблем : Когато се логна ми излиза това :
2692966S.jpg
.
Дарко се опита да помогне като промени в ENCData/ENCCustoms.ini
Code:
ENCFixSelectCharScreen		= [COLOR="Red"]0[/COLOR]		// Default: 1
Оправи се но като се опитам да създам Rage Fighter ми излиза Please Wait и си стои така

И при мен беше така когато създадох ацц-то от дб-то. Инсталирах mucore web , направих си от там ацц ( БЕЗ МД5 ! ) и се оправи :)
 
И при мен беше така когато създадох ацц-то от дб-то. Инсталирах mucore web , направих си от там ацц ( БЕЗ МД5 ! ) и се оправи :)

То ти си го каза ;) на мен ми не прави проблеми никакви, аз даже с MuMaker си го направих и нямам никакви проблеми (Без никакво МД5) Проблема си е от МД5...... При мен е Офф, сичко е ОК :) Така стоят нещата :) Създавам си секи един герой нормално (devil)
 
Оправих се, но сега като дам да създада Rage Fighter ми дава : Now Loading... и до там
Edit : Оправих се сам
 
Last edited: