[Release] EliteMu Old Web

Victtorio

New Member
Joined
Mar 1, 2011
Messages
87
Reaction score
46
Ето че решихме да споделим стария сайт на EliteMu

Дизайна е на XTYLING , само че има малко редакция по сайта от EliteMu и има BC И DC Класация.

Credist :
XTYLING-WEB
Dea7h - Web Style and Modules
EliteMu-Edit
Victtorio - Release

Please USE THANKS BUTTON ! :)

Download

Screen :
 

Attachments

  • snimka.jpg
    snimka.jpg
    330.1 KB · Views: 923
Last edited:
Download , test it ;) and you will se the web it's simple ;)
 
ще го тествам :) скоро пускам сървъра :) до 1 2 дена :) трябва само да дойдат да ми сложат новия нет :)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Ето снимка:

Снимките се правят *.jpg, *.gif, *.jpeg и т.н., не BMP, защото за да се погледне снимката в момента трябва да се изтегли, а иначе се отваря направо от форума..

ЕлитМу, нямат нищо общо с тоя сайт освен, че Dea7h им го подари..
 
  • Like
Reactions: Milanoob and Dea7h
Тва вече не е моя работа :) .
 
Last edited:
Снимките се правят *.jpg, *.gif, *.jpeg и т.н., не BMP, защото за да се погледне снимката в момента трябва да се изтегли, а иначе се отваря направо от форума..

ЕлитМу, нямат нищо общо с тоя сайт освен, че Dea7h им го подари..

Искаш да кажеш,че той ни беше дал 1 др. web,който беше пълен с "дупки",а този в момента не е този,който ни даде.Така,че освен за BC Ranka кредити на Dea7h не виждам :).
Btw. Отдавна нямам нищо общо с ЕлитеМу,просто пояснявам (devil)
 
Искаш да кажеш,че той ни беше дал 1 др. web,който беше пълен с "дупки",а този в момента не е този,който ни даде.Така,че освен за BC Ranka кредити на Dea7h не виждам :).
Btw. Отдавна нямам нищо общо с ЕлитеМу,просто пояснявам (devil)

пълен с дупки какво ще рече, че имаше дупка в адд статс ли, аз като гледам всичките цветове по класации и т.н. са на Dea7h
 
phxahxa , чи го насра .. евала на Dea7h добре го е едитнал :]
 
  • Like
Reactions: Dea7h
Незнам бе оправай се с Ownera на Елитему,мен не ме ебе ;).Толкова по темата от мен.
 
значи за 1 едит елите му си слагат кредити хаха (wasntme)
 
Както гледам и ти не си "цвете за мирисане" Dark Mu © All Rights Reserved! ;) ( <style type="text/css">@import url("http://darksteam.net/images/damian.css");</style> ) от кога DarkSweba стана твой като си шмугнал някой код тук там,незнам . За това точно ти нямаш никакво право на дума ;)
 
Last edited:
Както гледам и ти не си "цвете за мирисане" Dark Mu © All Rights Reserved! ;) ( <style type="text/css">@import url("http://darksteam.net/images/damian.css");</style> ) от кога DarkSweba стана твой като си шмугнал някой код тук там,незнам . За това точно ти нямаш никакво право на дума ;)

аве еи смешен само дизайна е техен + това дизайна е на aliance mu така че fuck off! и още нещо като не ти харесва сайта ми защо копираш от него? нали не е "цвете за мирисане"?
 
Last edited:
Първо :

Какво копирам ?

Второ : "сайта ми" сайта не твой , за втори път ти го казвам.(Като си слагаш малките ръчички на чуждия труд не означава че е твой!)

Трето :

Усещам че не ти остава много тук :)