[AD] EliteMu 97d Exp: 2x Drop: 40%

From Hearts,Medals and etc now drop more good items :)[/QUOTE]


it's not the same thing...
 
nbztwz.jpg
 
Скайп имате ли да питам, някой неща по маловажни да не спамя по форума ?
 
Къде видя еднакви точки не знам :D А и баланса се е конфигурирал не само, чрез точките :)
А за това, че ще им "отъпее" не е така, имам идеи за по-нататъшното развитие на сървъра :)



From Hearts,Medals and etc now drop more good items :)

★[Point per level / Point per reset]
Dark Knight: 40 ppl.
Dark Wizard: 40 ppl.
Fairy Elf: 40 ppl.
Magic Gladiator: 55 ppl.

40/40/40 ? това ако не е еднакво не знам .. и според мен един от определящите фактори за баланс-а са точките .. иначе мисля да го пробвам де :)
 
На см дава по 45 забелязах
 
★[Point per level / Point per reset]
Dark Knight: 40 ppl.
Dark Wizard: 40 ppl.
Fairy Elf: 40 ppl.
Magic Gladiator: 55 ppl.

40/40/40 ? това ако не е еднакво не знам .. и според мен един от определящите фактори за баланс-а са точките .. иначе мисля да го пробвам де :)

Влез направи си един герой и виж как са точките не само да пишеш.Това че не е променено инфото не значи че не са оправени точките.Така че аре моля те не се прави на големия разбирач!!!!
 
Влез направи си един герой и виж как са точките не само да пишеш.Това че не е променено инфото не значи че не са оправени точките.Така че аре моля те не се прави на големия разбирач!!!!

Хахаххахаха , да взема да си направя от всеки герой за да мога да видя кой колко точки взема на левел а ? Голям си умник ! хахахах
 
  • Like
Reactions: Akhrot and Dea7h
Скайп имате ли да питам, някой неща по маловажни да не спамя по форума ?
Discord - Discord

★[Point per level / Point per reset]
Dark Knight: 40 ppl.
Dark Wizard: 40 ppl.
Fairy Elf: 40 ppl.
Magic Gladiator: 55 ppl.

40/40/40 ? това ако не е еднакво не знам .. и според мен един от определящите фактори за баланс-а са точките .. иначе мисля да го пробвам де :)
[Point per level / Point per reset]
Dark Knight: 40 ppl.
Dark Wizard: 45 ppl.
Fairy Elf: 50 ppl.
Magic Gladiator: 55 ppl.

3/67? Това е заради пакнатия main.exe, но твърде много време ще ми отнеме за да ти обясня за какво иде реч :) В клиента няма вируси!
 
  • Like
Reactions: MAMMOTH
I think its kinda boring to play here :)
Не знам защо пишеш на английски когато си "българин"?
И какво постигаш когато прескочиш една безплатна антихак система?
Браво поздравления (party)
 
Не знам защо пишеш на английски когато си "българин"?
И какво постигаш когато прескочиш една безплатна антихак система?
Браво поздравления (party)

Да не е hyper-а това (xax)
 
  • Like
Reactions: MAMMOTH and Wikko0
3/67? Това е заради пакнатия main.exe, но твърде много време ще ми отнеме за да ти обясня за какво иде реч :) В клиента няма вируси!

Два варианта пакнал си клиента с грешна програма и/или машината ти има вируси и си качил клиента заразен, другите сървъри също са с пакнат мейн.ехе но не ми ги трие и да пищи за троянец. Успех!
 
Два варианта пакнал си клиента с грешна програма и/или машината ти има вируси и си качил клиента заразен, другите сървъри също са с пакнат мейн.ехе но не ми ги трие и да пищи за троянец. Успех!

Г-н "специалист", бих бил благодарен, ако ми дадеш пакнат main.exe 97d с безплатна защита и без вирус.
Ще се радвам да го споделиш с мен :) Чакам (sun)
 
  • Like
Reactions: MAMMOTH
Като цяло сървъра не е лош.Но има доста пропуски.От както съм го започнал,админ вътре не съм виждал.Някой от класациите не работят.Уеб маркета не работи,не можеш да си купиш нищо.Липса на хора.Админите не отговарят,никаква информация,какво се случва.Клиента,също куца дропвате докато си в някой сайт не е нормално,няма minimizator.Мисля,че ако продължава безхаберието на админите,ще избягат и останалите играчи.Писах къде ли не на админите,никакъв отговор.
 
Last edited:
Като цяло сървъра не е лош.Но има доста пропуски.От както съм го започнал,админ вътре не съм виждал.Някой от класациите не работят.Уеб маркета не работи,не можеш да си купиш нищо.Липса на хора.Админите не отговарят,никаква информация,какво се случва.Клиента,също куца дропвате докато си в някой сайт не е нормално,няма minimizator.Мисля,че ако продължава безхаберието на админите,ще избягат и останалите играчи.Писах къде ли не на админите,никакъв отговор.

Мисля,че прекарвам доста време в игра, и постоянно питам дали има някакви проблеми и прочие. Да не говорим, че никой не ме е потърсил в Discord или в групата на Discord. До колкото до сайта, в момента се работи по него и ще бъде нагласен! Minimizer-a е вграден в MU.exe.
Дропва заради защитата, а това няма как да бъде премахнато, а тези "някои" сайтове са свързани с хакове или MU Online сървъри.


Г-н "специалист", бих бил благодарен, ако ми дадеш пакнат main.exe 97d с безплатна защита и без вирус.
Ще се радвам да го споделиш с мен :) Чакам (sun)

Г-н "специалист", брада пуснах..
 
Лично аз в discord ти писах и в скайп!

Smack - В изминалата неделя в 13:32
Защо спряхте сървъра ?


Smack - В изминалата неделя в 13:57
оправи класациите в сайта
не показват добре
online players няма
доста работи в сайта не са като хората
Smack - В изминалата неделя в 14:03
искам да си купя от маркета итеми а то ми иска зен при положение че му искат блес ?
 
Не знам, аз лично дискорд, от скоро го чувам ама не го ползвам само скайп.
 
Нямам нищо против тебе пич, обаче като гледам какви глупости дрънкаш безмислени направо ми призля.. Първо пишеш че е от пакването, после пишеш че било от самия антихак... Знам че засича като вирус понякога като пакетираш с измислени лайна, а не с квото трябва и аз го правех редовно, но не е от антихака :)
Вярно че антихака ти е пълна боза и аз го ползвах и "да подчертая не са правя на разбирач просто същите лайна и аз ги правех" обаче не е хубаво така да се държиш с човека, има оплакване така че е редно спокойно да приемеш сериозно проблема и да поработиш над решение!
Аз лично съм съгласен с f0und не съм ползвал сайта кой знае колко, но тоя антихак не засича сайтове ами направо търсачката... в даркстийм съм само и ме дропи..
Просто безплатното не е добра идея, а платеното не си заслужава за MU освен ако не си богат.. :)
 
Нямам нищо против тебе пич, обаче като гледам какви глупости дрънкаш безмислени направо ми призля.. Първо пишеш че е от пакването, после пишеш че било от самия антихак... Знам че засича като вирус понякога като пакетираш с измислени лайна, а не с квото трябва и аз го правех редовно, но не е от антихака :)
Вярно че антихака ти е пълна боза и аз го ползвах и "да подчертая не са правя на разбирач просто същите лайна и аз ги правех" обаче не е хубаво така да се държиш с човека, има оплакване така че е редно спокойно да приемеш сериозно проблема и да поработиш над решение!
Аз лично съм съгласен с f0und не съм ползвал сайта кой знае колко, но тоя антихак не засича сайтове ами направо търсачката... в даркстийм съм само и ме дропи..
Просто безплатното не е добра идея, а платеното не си заслужава за MU освен ако не си богат.. :)

"Пич" кой е писал, че е от антихака? Нямам нищо против теб, но иди си прегледай очите! :) Специално самия main.exe при 97d без значение с какво си го пакнал го отчита като вирус, НО НЕ Е ВИРУС!
Може да се включиш към BlackMu "специалиста" и да сътворите един клиент без вируси и да ми го пратите.

А относно сайтовете - както споменах(явно водя монолог)
тези "някои" сайтове са свързани с хакове или MU Online сървъри.
П.С DarksTeam e форум свързан с MU Online сървъри и рекламацията им!