[Req] Eкип

Status
Not open for further replies.
Ако трябва и за храна ще работя , в тая криза но пари :D:

Еее ся без подробности, може и за вода да работиш а?


Относно до @DarkEvil пичага излез от геймарския свят и влез в истинския :)
Да работят заедно и какво ще влиза със някоя програма във компа оправя работите и край, ако ще работят заедно трябва да има постоянен достап до компютър и т.н. аз съм се събрал със едно момче на което му давам 20% от печалбата от сървъра ми, дал сам му пълен достап до компютъра. Натрупал сам много доверие във него и невярвам да ме излъже :)
 
Еее ся без подробности, може и за вода да работиш а?


Относно до @DarkEvil пичага излез от геймарския свят и влез в истинския :)
Да работят заедно и какво ще влиза със някоя програма във компа оправя работите и край, ако ще работят заедно трябва да има постоянен достап до компютър и т.н. аз съм се събрал със едно момче на което му давам 20% от печалбата от сървъра ми, дал сам му пълен достап до компютъра. Натрупал сам много доверие във него и невярвам да ме излъже :)

1-во не ме интересуват твоите гей събирания с момчета (rofl)
2-ро не се напъвай като си дребен и смотан, при положение, че си само интернет нинджа!
3-то негова работа си е как ще си управляват теам-а ! ! !
4-то вий под теам, какво разбирате ?
5-то @Achov , не съм казал, че не разбираш повече от мен! Но със сигурност пишеш отговори на теми, които дори не си прочел ! ! !
Другото което е, давам ти линк, защото ти каза, че съм бил от не знам си колко си месеца в форума!

И един въпрос към @Achov , къде са ми правописните грешки ?
 
офтопик: направооооооооооо, ме мързи да ви чета тъпотиите. една темата няма да остайте без да я усерете!!!!!!
онтопик: кой работи за чест и слава?
 
  • Like
Reactions: Life
офтопик: направооооооооооо, ме мързи да ви чета тъпотиите. една темата няма да остайте без да я усерете!!!!!!
онтопик: кой работи за чест и слава?

Еми те като си създадат нещо тяхно си, ще си се разберат предварително или след това кой, какво ще взима и какъв % !
 
Achov... и ти не си цвете за мирисане... за кфо се опита да преебеш PLMN?? Тфа ли е твоето уважение към съфорумниците??
 
  • Like
Reactions: PLMN and DarkEvil
офтопик: направооооооооооо, ме мързи да ви чета тъпотиите. една темата няма да остайте без да я усерете!!!!!!
онтопик: кой работи за чест и слава?

аз (wasntme)
 
Status
Not open for further replies.

Similar threads