[Req] Eкип

Status
Not open for further replies.

dreb4o

New Member
Joined
Feb 20, 2011
Messages
4
Reaction score
0
търсят се сериозни хора за работа в екип .

1. Постоянна работа над проекта .
2. Познания в средата на MuOnline по-точно MuServer ft. WebSite !
3. Потдръжка на сървара при стартирането му .
4. Cериозен опит поне 2 години .

Моля без излишни коментари
ако има такива хора които се заяждат или мислят че няма да се справя нека да не пишат

контакти: [email protected]
 
Пиши ми лично , със скайпа ти :) .
 
Малееееееееееееееееее, щом @Life е тука, екипа от програмисти е пълен :D :D :D

П.С: @dreb4o , извинявай за коментара, но като видяй @Life тук и не се здържах!
Грабвай го той е голям програмист, едно време е учил всички ни на ценни знания, било то мене, екстази, даже и DarkMaster, ReaL, Damian, Bupyc, извинявам се ако пропусна някой, който @Life го е дарил с цените си "кодерски, програмерски, хакерски" и какви ли не знания! :D (rofl) :D (rofl)
 
@DarkEvil +1 той е най голямото лайнце !
 
  • Like
Reactions: PLMN
на каква заплата?

ХахаАхХАххАхаххА, това беше грубо! |-(

Недей с лошо @crazyboy.
Момчето явно сега прохожда и си търси някой "разбиращ" под формата на отбор да му покаже пътя!

@dreb4o, един приятелски съвет! По този начин ще събереш само куцо и сакато. Чети, учи се, напредвай, създавай, стани някой, изгради си име и тогава събере отбор от хора които наистина разбират.
За да събереш такива хора, първо ти трябва много да научиш.

И все пак ти желая успех, но забележи, че съм прав ! ! !

Още не си си пуснал темата и ти се лепнаха хора като @Life и @back2me "back2me нямам нищо против теб", това не са от хората които си имат понятие и с които ще направиш нещо стабилно, оригинално, процъфтяващо!

Замисли се над думите ми!



Ти пък де са слагаш, мишок! (rofl)
 
защо да съм груб за тези изисквания кой ще работи за бисквити?
 
ХахаАхХАххАхаххА, това беше грубо! |-(

Недей с лошо @crazyboy.
Момчето явно сега прохожда и си търси някой "разбиращ" под формата на отбор да му покаже пътя!

@dreb4o, един приятелски съвет! По този начин ще събереш само куцо и сакато. Чети, учи се, напредвай, създавай, стани някой, изгради си име и тогава събере отбор от хора които наистина разбират.
За да събереш такива хора, първо ти трябва много да научиш.

И все пак ти желая успех, но забележи, че съм прав ! ! !

Още не си си пуснал темата и ти се лепнаха хора като @Life и @back2me "back2me нямам нищо против теб", това не са от хората които си имат понятие и с които ще направиш нещо стабилно, оригинално, процъфтяващо!

Замисли се над думите ми!




Ти пък де са слагаш, мишок! (rofl)

Внимавай защото не знаеш нито кой съм, нито на какво съм способен ;)
 
Малееееееееееееееееее, щом @Life е тука, екипа от програмисти е пълен :D :D :D

П.С: @dreb4o , извинявай за коментара, но като видяй @Life тук и не се здържах!
Грабвай го той е голям програмист, едно време е учил всички ни на ценни знания, било то мене, екстази, даже и DarkMaster, ReaL, Damian, Bupyc, извинявам се ако пропусна някой, който @Life го е дарил с цените си "кодерски, програмерски, хакерски" и какви ли не знания! :D (rofl) :D (rofl)

Ти нещо взе много да го даваш на хитрец. От 1 месец си във форума, а имам чувството, че го раздаваш, все едно си един от основателите. :D:
 
  • Like
Reactions: Life
ХахаАхХАххАхаххА, това беше грубо! |-(

Недей с лошо @crazyboy.
Момчето явно сега прохожда и си търси някой "разбиращ" под формата на отбор да му покаже пътя!

@dreb4o, един приятелски съвет! По този начин ще събереш само куцо и сакато. Чети, учи се, напредвай, създавай, стани някой, изгради си име и тогава събере отбор от хора които наистина разбират.
За да събереш такива хора, първо ти трябва много да научиш.

И все пак ти желая успех, но забележи, че съм прав ! ! !

Още не си си пуснал темата и ти се лепнаха хора като @Life и @back2me "back2me нямам нищо против теб", това не са от хората които си имат понятие и с които ще направиш нещо стабилно, оригинално, процъфтяващо!

Замисли се над думите ми!




Ти пък де са слагаш, мишок! (rofl)

Смейте се да не го повтори :D :D


"Играч" момчето а една chaos машина не може да нагласи .

Приятелю не говори за другите че ти май не знаеш каде се намираш ;) . Първо се погледни теб после говори за другите.
 
DarkEvil ако трябва да сме точни... Life повечко разбира от тебе... но да наистина не трябва момчето да се захване с него... щото сигурен съм, че ще го преебе :)
 
  • Like
Reactions: PLMN
Ти нещо взе много да го даваш на хитрец. От 1 месец си във форума, а имам чувството, че го раздаваш, все едно си един от основателите. :D:

Шшшшшш чикийо, ти да мълчиш ! ! ! !

От един месец баба ти!

Ето ми 1-вия ацц: ТУК!
Join Date: 29-07-2008 | Форума е създаден на: 08-04-2008

Виж постовете, в началото съм питал само тъпотии!

Не е единствено ацц, след това предимно съм помагал!

И да си знаеш мястото мишок ! ! ! Щото та видях що за стока си, уж помагаш а дори не си прочел темата ! ! ! < Сети се сам ! ! !
 
ХахаАхХАххАхаххА, това беше грубо! |-(

Недей с лошо @crazyboy.
Момчето явно сега прохожда и си търси някой "разбиращ" под формата на отбор да му покаже пътя!

@dreb4o, един приятелски съвет! По този начин ще събереш само куцо и сакато. Чети, учи се, напредвай, създавай, стани някой, изгради си име и тогава събере отбор от хора които наистина разбират.
За да събереш такива хора, първо ти трябва много да научиш.

И все пак ти желая успех, но забележи, че съм прав ! ! !

Още не си си пуснал темата и ти се лепнаха хора като @Life и @back2me "back2me нямам нищо против теб", това не са от хората които си имат понятие и с които ще направиш нещо стабилно, оригинално, процъфтяващо!

Замисли се над думите ми!




Ти пък де са слагаш, мишок! (rofl)


Абе ей съсел никой няма дойде ти върши мизерийте без пари :)
Когато вземеш безплатен хляб ела ми се обади!

Все едно Стоян като помага ужасно много на Дамян и Дамян да не му даде нищо (nqh) Много ясно ,че ще иска някакво възнаграждение за помоща която оказва! Аз ако си набера екип ще е около 50-60 лева на месец, тей като си ги изкарвам парите доста повече и ще заплащам когато получавам помощ :)
 
брех, големи тарикати всичките... разбирачи, кодъри, дизайнери и т.н., готина историйка...
 
  • Like
Reactions: DarkEvil
защо да съм груб за тези изисквания кой ще работи за бисквити?

Ако трябва и за храна ще работя , в тая криза но пари :D:
 
Абе ей съсел никой няма дойде ти върши мизерийте без пари :)
Когато вземеш безплатен хляб ела ми се обади!

Все едно Стоян като помага ужасно много на Дамян и Дамян да не му даде нищо (nqh) Много ясно ,че ще иска някакво възнаграждение за помоща която оказва! Аз ако си набера екип ще е около 50-60 лева на месец, тей като си ги изкарвам парите доста повече и ще заплащам когато получавам помощ :)

Ти прочете ли темата, че много знаеш ?

Момчето събира екип, да работят заедно, не някой да му върши работата!
А прочете ли съвета ми към него ?
 
Шшшшшш чикийо, ти да мълчиш ! ! ! !

От един месец баба ти!

Ето ми 1-вия ацц: ТУК!
Join Date: 29-07-2008 | Форума е създаден на: 08-04-2008

Виж постовете, в началото съм питал само тъпотии!

Не е единствено ацц, след това предимно съм помагал!

И да си знаеш мястото мишок ! ! ! Щото та видях що за стока си, уж помагаш а дори не си прочел темата ! ! ! < Сети се сам ! ! !

"Чикия" можеш да казваш на този който те е направил! ;):
Кога те питах, имаш ли друг акаунт или не, та даже и линкове ми даваш.
Разбирам, колкото да не е без хич и мога да претендирам, че разбирам с пъти повече от теб във всяко едно отношение, особенно в правописа. (chuckle)

Това, че ти си направен от рикушет на маймунска чекия, при това на течение, не ти дава право да наричаш и мен "Чекия" или както го наричаш ти "чикийо"!

П.П. Аз си знам мястото, но уви, ти си вреш носа там дето слънце не огрява (дето не ти е мястото) и за това ще си останеш "малоуважаван" от съфорумниците. Ще те помоля, повече да не ме затормозяваш с твоите тъпи изцепки! (nqh)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: ReSpEc7
Status
Not open for further replies.

Similar threads