[Dev] DT Market

Само държа да подчертая,че съм написал,че е мързелив колкото за бъзика. Иначе наистина не е лесно още повече пък по това време.
 
Pafa не си давай зор ! (xqx)

Ти точно нямаш право да говориш прокажник :) pafa ще се радвам да видя проекта накрая :)
 
При положение ,че намества този Freeware .. цитирам FREEware сред проектите от които реално печели някакви пари нямаме никакво право да му мрънкаме за срок или нещо от този род.. :) успех с проекта. :)
 
За днеска толкос :
Code:
warehouse,webwarehouse,fix по login-a + ново дизайнче (на логина)
 
Измъдрих и нещо като 'админ привилегия'
Serial - мисля, че е ясно
Code - Първите 2 цифри за дроп на предмета (type и ItemID)
Това ще се вижда само от споменатите в config.php акаунти
А на втората снимка съм ви представил как ще изглежда login-a
 

Attachments

  • Untitled.png
    Untitled.png
    941.7 KB · Views: 132
  • Untitled2.png
    Untitled2.png
    888.6 KB · Views: 93
Last edited:
  • Like
Reactions: VISITOR and Kyzmov
Браво pafa7a само така, но внимавай защото много се краде.
 
Завърших WebWarehouse , листа с предметите в маркета , продажба на предмети (кредити,зен,ресове,соуове,блесове,стонета) и странициране . Остана само покупка на предмети от маркета , инвестиране на соуове,блесове,стонета и още 14-15 нещица :)
edit : също така малко фикс-чета по кода
edit 2 : от сега да кажа : ползвал съм малко от произведенията на Savoy,Mephisto и MeMoS , които са пуснати сред обществото безплатно. Ще си получат съответните кредити, когато всичко е готово
 
Last edited:
  • Like
Reactions: killar4eto
дай малко изображения колега ;д
 
заповядай :)
edit : закупуването на предмети от маркета е завършено (с всичките му проверки)
 

Attachments

  • Untitled-2.png
    Untitled-2.png
    603.6 KB · Views: 71
  • Untitled-3.png
    Untitled-3.png
    608 KB · Views: 60
  • Untitled-4.png
    Untitled-4.png
    302.5 KB · Views: 56
Last edited:
Pafa Кога ще го го качваш този маркет много е хубав и може ли да се измисли нещо с Sql job-a да може да дава боксове +5 в сандъка благодаря предварително
 
warehouse и events. onclick за продаване, onclick за купуване и т.н. : )

сменям си сайта... иначе бих ти показал моят маркет.
 
докат разбера за кфо ми говориш :D ем чи аз ги ползвам бе. Всичко е onclick ajax.updater
 
видях, но да е направо от warehouse-a... ohhh :( приеми ме в скайп ако искаш
 
видях, но да е направо от warehouse-a... ohhh :( приеми ме в скайп ако искаш
по добре е от webmarket (от гледна точка на програмиста), защото се обработва много по-лесно и бързо. Всеки hex код на предмет-а го записва на нов ред в датабазата, а не както е в warehouse на 1 ред 3840 символа. Още повече трябва и да се пресмята дали ще има свободно място (X и Y на предмета)
А и от гледна точка на сигурността - много по лесно е да се манипулира ingame от колкото web ;)
 
oh... аз ти казах, че няма да се разберем ;д

Виж raFa как го е направил тук -> така....
 
Last edited:
  • Like
Reactions: pafa7a
oh... аз ти казах, че няма да се разберем ;д

така....
2 минути работа :D Еми ще го направя и така и от config.php ще се избира дали да се ползва или само от webware
 
Може да постнеш и код за сайта който да показва най-новите предмети пуснати за продажба в маркета. Ще е доста полезно.