[Dev] DT Market

pafa7a

Well-Known Member
Joined
Jul 9, 2009
Messages
1,399
Reaction score
816
Здравейте съфорумници. Смятам да почна да правя за вас маркет (за версии от сезон 2 (включително) нагоре). Идеята е да е на отделна страница (не като модул към сайт) , както е савойския уеб шоп, за да няма излишни въпроси от рода на как да го интегрирам.
За момента идеите, които смятам да реализирам, са :

- Web Warehouse - от там ще се продават предметите (преди да се пусне за продажба ще трябва да бъде преместен от Warehouse в Web Warehouse) и след покупка пак ще отива във вашия Web Warehouse.
- Различни видове изисквания за покупка - кредити,камъни,зен,рена,ресове (чакам още предложения)
- Опция за преглед на продадените/купените предмети
- Търсене на предмет по име (няма да е задължително да се изписва цялото - пример : пишете 'Danc' и ако някой е пуснал за продажба предмет с името Sword of Dancer той ще ви излезе)
- Търсене на предмети по класове - автоматично ще записва вида на предмета и ще го слага в съответната секция
- Ще бъде с ajax

Очаквам вашите предложения/мнения/коментари/критики
Разчитам, че ако имам затруднение с нещо (едва ли) ще мога да разчитам на форума да удари едно рамо

За дизайна - ако има доброволец да направи няма да откажа. Ако не всичко ще бъде css (без картинки)

Когато всичко е готово ще бъде релийснат за без пари
Благодаря
 
Last edited:
Може да разчиташ на мен за хелп, но до колкото знам и без мен ще се справиш :D
 
Късмет,паФка :cheezy:
 
Някой няма ли да се фане да направи дизайн ?
 
Можете да следите развитието тук (за сега само логин и ajax)
User и pass : test
Link
 
  • Like
Reactions: hrisiz
Страхотно начало! Като цъкнеш Login бутона,сякаш много бавно изчезва box-а и бавно се появява инвентара,мисля че ще е нещата да се случват мааааалко по бързо,давам го като идея :)
 
Страхотно начало! Като цъкнеш Login бутона,сякаш много бавно изчезва box-а и бавно се появява инвентара,мисля че ще е нещата да се случват мааааалко по бързо,давам го като идея :)
в config.php всеки ще си избира бързината в милисекунди, така че това не е проблем ;)
Аз лично предпочитам да е малко по-бавно защото изглежда по професионално xD
 
Браво давай може да ми дадеш идея какво да сложа на моя маркет, че аз вече нз какво да му слагам. Мога да ти дам идея да направиш, за да нестават 1000 страници да има период ако предмета не се купи да го връща в инвентара на акаунта, който го е пуснал аз при мен така съм го направил.
 
  • Like
Reactions: madafakabi4ts
Все още никой не е изявил желание да направи 1 дизайн.
Относно проекта - днес продължавам
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Проекта не е мъртъв. Когато имам свободно време сядам и кодвам малко по малко. Последната новина е ,че ще използвам един дизайн на DkDexter.
До момента дизайна е коднат - останаха само модулите
 

Attachments

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    102.1 KB · Views: 126
  • Like
Reactions: GTI and KR373N
Супер ! ако може направи маркета да може да се ползва и от сезон 3-4 :) така ,така няма да е вграден в дт web поне и другите да си го ползваме.
 
Супер ! ако може направи маркета да може да се ползва и от сезон 3-4 :) така ,така няма да е вграден в дт web поне и другите да си го ползваме.
Ще се цитирам от първия пост
Смятам да почна да правя за вас маркет (за версии от сезон 2 (включително) нагоре)
 
Хубавите неща стават бавно :)

Темата е пусната преди 2 месеца. По 5 реда на ден ако пишеше, щеше да е готов проектът :)
 
Темата е пусната преди 2 месеца. По 5 реда на ден ако пишеше, щеше да е готов проектът :)
Тва е, че и толкова не пиша на ден :D
 
Мързееееел
beat_butt2.gif
(chesan)
 
матури,изпити,изпращане,балове, съпорт на сървъра ми, сайтове по поръчка ... call me мързел again :D

Пфффф пълен мързел (nqh) маркета преди всичко :D