[Dev] DrakE Web [Released Version v0.1]

NikeR

New Member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
927
Reaction score
318
Мисля да се хвана да направя уеб дето да е защитет и да не ползва
адодб. Искам някой, след като завърша работата си по DrakE Web 0.2 да се захвана с него.
Ще ми трябват хора дето са добри на Фотошоп, за да Сътворим някъв як дизайн.
100% защита.
Няма да е каша.
Мисля да се едитва всичко от конфиг файла.
Пишете в тая тема да се разберем горе доло да направим нещо свясно!

e028e43954a0b015414362b2f45e419f_920x0.jpg


Освен проекта за уеба, мисля да направя уеб за 97d-99b версии, който ще е Old School...
Ще е точно както asp web-а, без излишни файлове и глупости както DarkS уеба напреимер, не че имам нещо против него,
просто искам да е както доброто старо време, а междувременно мислете нещо за DrakE web-a...

Мисля да сложа 1вата версия на DarkS web-a, направена от мен преди около година и половина...
когато можех само дизайна да сменя, ето я и нея:

http://rapidshare.com/files/64967147/DarkS_Web_by_DarkS_Team_Last_Update_.rar

Повод: еми разрових се насам натам из старите си неща и я открих и тъй като не ми трябва ви я давам :)
Защитата е = 100% хак да поясня, но дизайна ако някой иска за времето си не беше лош....

Междодругото всичко за DarkS TeaM-a започна с този web...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: enduwe and PLMN
От фотошоп не разбирам кои знае колко,но мога да видя няколко урока и да сатворя нещо.Имам фантазия ако изкаш ме пиши :).
 
  • Like
Reactions: 1 person
От фотошоп не разбирам кои знае колко,но мога да видя няколко урока и да сатворя нещо.Имам фантазия ако изкаш ме пиши :).

Еми давай да видиме кво ще направиш.
За тоя уеб искам едно да се събереме повечко хора и всеки да е допринесъл с нещо, така ще стане най яко :)
 
LiskO... може да се каже, че с PhotoShop мога да работя горе - долу и бих могъл да се включа ! Но въпроса е, че нямам много свободно време :(
 
и аз нямам, ся ваканцията ще опрая работата.
Ако можеш ся да измислим нещо като идея за дизайн::*:
 
Мисля и аз да се вкарам, и без това по цял ден и нощ се разтиквам из барчета и дискотеки...
 
Ми начи яко захващайте се с фотошопа ::D: и да видим кво ще измислите, а не само аз ще се присъединя :) койт бачка става :mm::fubar::nod:
П.с. Малко ся съм зает да довърша моя уеб направете нещо аз ще го видя тука..
 
Last edited:
Кво стана с дизайна нещо ново ?
 
Все още ли си търсиш някой за отбора?
 
ми ако може и аз да се включа имам идеи по дизайна
 
само ще се моля да не е нещо подобно на:

225C.jpg
 
Всеки да каже какъв цвят изка да прави/види.
 
Най-после някои web да ми хареса повече от този на devilmu, DrakEMu.NET mnogo cool site :) gg LiskO
 
Ае стегнете се стига флудили земете направете някъф дизайн да видим кво ще правим, че като завърша мойта работа май сам ще го правя(speechless)-:)(speechless)-:)


Най-после някои web да ми хареса повече от този на devilmu, DrakEMu.NET mnogo cool site :) gg LiskO

Нали знаеш кой го е правил на DevilMu уеба ?
Поне повечето модули и дизайна, за защита и некекви там ban & warn системи не говоря...
 
Last edited:
Last edited:
Code:
Файлът е временно недостъпен.

Моля опитайте отново по-късно..

ще ви помоля да не качвате в 4storing че ето какво става xD
Use: http://4shared.com/ | http://sendspace.com/