[AD] DragonMageMu 97d99i Exp: 9999x Drop: 100%

щом сървъра е на БАВКА хакера си представям ... дето на мен ми искаше 50 лева да ми направи уеб ... викам му ок и тои ми прати някаф супер прост уеб и вика е ся искам 50 лева прати ми 15 ли там колко смс в уеб шопа и ще ти го защитя .... 0/10 за сичко
 
  • Like
Reactions: PLMN
оценка

lastpro я се скрии бе ламере, искам собективна оценка, а не някакви предрасъдаци на ламери кат тебе !
 
сайта е отврат значи такъв сайт просто ама никога не бих сложил даже и човек който незнае вобще как се прави сайта ще го направи тоя сайт отврат вече ми писна 97+99и
 
сайта е отврат значи такъв сайт просто ама никога не бих сложил даже и човек който незнае вобще как се прави сайта ще го направи тоя сайт отврат вече ми писна 97+99и

същото мнение ;)
 
за кое да ти завиждаме бе младо момко???че имаш някакво жалко подобие на му онлайн сървър?
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
сайта е отврат значи такъв сайт просто ама никога не бих сложил даже и човек който незнае вобще как се прави сайта ще го направи тоя сайт отврат вече ми писна 97+99и

+10
 
за кое да ти завиждаме бе младо момко???че имаш някакво жалко подобие на му онлайн сървър?

Я са скрии бе задник преди тичаше да ми лижеш газа да ти обеснявам сега мн ти порасна работата дрисак ...
 
Завиждаите завиждаите то полезно (rofl)
пхахахахахахаха
(rofl) -->Тоз пич ма разби ^^

Между другото и пари да ми дааш няя го тура тоз уеб xD
 
ьахоаьхоьаахаохаохуаоухоауъоауъхоуахоахоахоахаохаохахоаохоаох ти майтапиш ли са веееееее, ти тоя сайт милионер да ма направиш, пак няма да го сложа, пък колкото до BAVKA, може би един от най-тъпите хора, които съм срещал из нета...
 
кога бе моето момче??аз ли нямам спомен?? или ти се вкара в филма??
 
Хахаха бахти копелдаците, знаете че сам нещо повече от вас и ви е гадно нали ? завиждаите завиждаите, на тоя уеб фаиовете само ша ги санувате, злектори ...
 
Я са скрии бе задник преди тичаше да ми лижеш газа да ти обеснявам сега мн ти порасна работата дрисак ...

Първо се образовай малко че тогава тръгвай да пишеш!! ;)
 
Хахаха бахти копелдаците, знаете че сам нещо повече от вас и ви е гадно нали ? завиждаите завиждаите, на тоя уеб фаиовете само ша ги санувате, злектори ...

уеба го има в нета лично аз го имах и никои няма закакво да ти завижда освен ти на тях (sun)
 
ахахахахахаха на какво да завиждаме бе, зле, че си окрал модулите от сайта на наката(XTYLING) ли?