[Help] Domein

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Значи незнам точно как се нарича това но ще ви го обесня:

Например от домейна dakrsteam.net да стане mu.darksteam.net(става на въпрос за безплатно а не да си купувам!)

Знам че някой ми беше казвал че може така но не съм сигорен някой знае ли как става(ако е невъзможно просто делнете темата)
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
sub-domein не се плаща,говори с човека който плаща за домейна той може да те черпи суб-домейн
 
  • Like
Reactions: EvoLuTioN

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Не те разбрах аз имам домейн evolutionmu.net как да го направя на forum.evolutionmu.net(задавам тъпи въпроси но кой е казал че сам умен :D)
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
въпроса не е тъп значи ти си купил домейн Ex: "shit.com" в този домейн би трябвало да има ограничен или неограничен брой суб-домейни и при което от секция sub-domein (ако е има от мястото кадето си направил пренасочването за домейна ) слагаш "***.shit.com" за това не се плаща но просто когато го направиш трябва да направиш да не препраща към www/ ами към друга папка/файл
 

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
въпроса не е тъп значи ти си купил домейн ex: "shit.com" в този домейн би трябвало да има ограничен или неограничен брой суб-домейни и при което от секция sub-domein (ако е има от мястото кадето си направил пренасочването за домейна ) слагаш "***.shit.com" за това не се плаща но просто когато го направиш трябва да направиш да не препраща към www/ ами към друга папка/файл

не е така... трябва да имаш хостинг план, за да можеш да си правиш суб домейни. Например отиваш в суперхостинг и купуваш най-евтиния хостинг план (4-5 лева на месец) и вече от контрол панела ще можеш да си контролираш всичко.
 

AgMuN4o

Banned
Joined
Apr 19, 2008
Messages
106
Reaction score
53
не е така... трябва да имаш хостинг план, за да можеш да си правиш суб домейни. Например отиваш в суперхостинг и купуваш най-евтиния хостинг план (4-5 лева на месец) и вече от контрол панела ще можеш да си контролираш всичко.

малчи ве къв хостинг те гони аз хостинг нямам а мога да си ползвам 99999999999999999999999999 суб домейна на моя домейн ама кво да ти обеснявам ти си разбирач :d
 

AnHiMiLaToR

The Prodigy
Joined
Jul 9, 2008
Messages
368
Reaction score
107
ама ако искаш да си бинднеш ип към домейна?
 

Similar threads