[Req] DLL Hook

energ

New Member
Joined
Mar 25, 2010
Messages
324
Reaction score
30
някой ще може ли да ми hookne антихака към main.exe-то .. ето ви линк и към 2та файла.. във 1 .rar са main.exe & antihack(rzvn.dll)

main+antihack
 
...
 

Attachments

  • main.rar
    851.8 KB · Views: 84
mhm. За тях е. Дарко ще направиш ли с твой антихак.длл, че тоя нещо не ме радва. с ath.dll или AntiHack.dll щот аз немога да хоокна .длл-то се ерори ми дава.
 
Този мейн мога ли да го ползвам на 99b+ ?
 
мерси много дарк златен си !!

EDIT: за 99.62т е

На майн-а пише 1.0м сериала е този като онея файлове 99б[1.0m] тай че не знам да ни лъжеш ли се мъчиш..
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Някой може ли да ми направи мейн с антихак за 99b+ ?
 
На майн-а пише 1.0м сериала е този като онея файлове 99б[1.0m] тай че не знам да ни лъжеш ли се мъчиш..

main.exeto е на MU Playring99.62t от там съм го взел :)
 
На майн-а пише 1.0м сериала е този като онея файлове 99б[1.0m] тай че не знам да ни лъжеш ли се мъчиш..

1.0m = 0.99.62T ...
 
  • Like
Reactions: Dea7h
Can somebody give me main.exe for 97d anti-hack?
 
pop-up have problem can't start client ...
 
anyone can add this ???
 

Attachments

  • EvilWolf.rar
    40 KB · Views: 16
  • main.rar
    848.3 KB · Views: 27
mojeli i na mene dami hooknesh main.exe
незаслужаваш. Искам да дам информация на форума за потребителя prigovo : Това е лапе от русе, което играеше kozmu както и моя сървър. Лъже, лъже,лъже и лъже. Всяко второ изречения е лъжа. Звънял ми е по телефона, да ми реве да му махам бановете иначе щтил да ме набии (а има глас на детската градина). Чаках, чаках никой недойде . Заплашва ме с хакване, той си няма и понятие. Вика ми на мен Damian ми е първи братовчед, и му зех web-а, а ти си некаф изостанал, и кат му показах че го има в нета и че неговия е от там и садна. ПЪЛЕН УЛИГОФРЕН! Даже Darko се е постарал да сложи кирилизатор за тези дето нямат кирилизатор, той даже неси е направил труда да натиссне 2 пъти бутона.
 
Някой може ли да ми даде main.exe+antihack освен този на Ludaka защото с него имам проблеми с клиента не иска да зареди :(