[AD] DepthMu 97d99i Exp: 9999x Drop: 100%

Wha?! From where did you know it?!
P.S. When i say week as you say bitch!: Week as..... BITCH!

това "BITCH!" за мен ли е?

И пиши на български, няма нужда да показваш, че можеш на английски. ;)
 
това "BITCH!" за мен ли е?

И пиши на български, няма нужда да показваш, че можеш на английски. ;)

Тук се обсъжда само сървъра моля ви само на ЛС ;с

В прочем търся клиент за сървъра ако може да помогнеще
ще съм ви благодарен

Мисля че това ви трябва

ClientVersion=00.97.04
VersionFileName=version.wvd


Мисля да пусна следното...
Значи ще пусна един скрипт като ти цъкна на профила да ти дава по
0.5 точки на клик.Ще сложа уеб шоп които ще е с много високи цени
и ще се взимат итеми от тези кликове няма да има СМС-и итемите няма
да са фулл сигурно.Мисля че така играчите ще се зарибят повече и като
пускат тези линкове ще правят реклама.Идеята е това като цяло :) на мен
лично ми харесва реших да я споделя с вас поради простата причина че и аз
незнам защо :D
 
Last edited:
Тук се обсъжда само сървъра моля ви само на ЛС ;с

В прочем търся клиент за сървъра ако може да помогнеще
ще съм ви благодарен

Мисля че това ви трябва

ClientVersion=00.97.04
VersionFileName=version.wvd

Дай си скайпа на ЛС.
 
Всеки клиент за 97+99 става, само си вземи един main.exe с антихак магарийте и го пакни да не ти гледат сериала :)
 
оправи си таблиците в меню то ... защото ти измества всичко ....
 
оправи си таблиците в меню то ... защото ти измества всичко ....
Просто се опитвах да направя едно нещо затова го изместваше ама има много ама много ненужен код и ще видя един приятел да го сакрати и да го оправим
 
Това където пише "Статс адер", вземи го направи "Вдигни точки" или нещо от рода, защото така, нито е на български, нито е на английски ми седи просто като някаква измислена транскрипция ли какво трябва да е - не знам..
Също така не знам защо ти е 2009-2010 година сървъра след като още не си го пуснал.
Кредитите на XTYLING къде са? След като той е направил сайта, гледай само да не го ядосаш, че става лош :D
В информацията на последния ред виждам "- Item +12 success: 100% ", до колкото ми е известно на 97d+99i итъмите в гоблина се дигат до +11 само.
 
Last edited:
Малко критика и препоръки от моя милост ;):

1. Избрал си web,който е добре защитен, НО трябва да измислиш и начин, по който да го направиш малко по приятен за окото и малко по практичен. Като за начало, можеш да махнеш Frame-овете и да си направиш нормален index.php.

2. За бързо разрастване и повече посещения ти трябва добра СЕО оптимизация.
Какво имам впредвид?
а) Трябва да използваш домейн ,който ще подхожда за целта на сайта ти,а не да избереш най -евтиния- .info. По- хубаво , събери няколко лева в повече и тогава направи покупката.
б) Използвай в новините си думи ,които ще бъдат най- често използвани в търсачките.
в) Използвай мета таговите и най-вече keywords и description.
В keywords(ключови думи) напиши възможно най- много информация за сървъра и сайта ти.(DepthMu, 97d, 99999x, 100, no bugs, no hacks, mu online, mu , online, server , fun server , fun, good , cool, blood castle, blood, devil square , maps etc... )

3. Оправи конфигурацията на сървъра- прекалено fun е. Няма никаква интрига. Направи го с малко по тъпи магазини, барни малко spown-овете, направи да иска по 1-2 милиарда зен и да няма bless bug,защото при такъв огромен exp трябва да правят нещо, инак при толкова бърз res - бързо ще се откажат.
Измисли начини да запълваш времето на играчите,а не да е поредният цикъл.

Това е от мен.
как не те мързеше да изпишеш толкова ^^ браво ;]
 
Това където пише "Статс адер", вземи го направи "Вдигни точки" или нещо от рода, защото така, нито е на български, нито е на английски ми седи просто като някаква измислена транскрипция ли какво трябва да е - не знам..
Също така не знам защо ти е 2009-2010 година сървъра след като още не си го пуснал.
Кредитите на XTYLING къде са? След като той е направил сайта, гледай само да не го ядосаш, че става лош :D
В информацията на последния ред виждам "- Item +12 success: 100% ", до колкото ми е известно на 97d+99i итъмите в гоблина се дигат до +11 само.
Това с +12 ще го оправя мерси просто го копирах от 1 сървър и не съм го оправил ;д мерси това със статс до 2 минути ще е готово мерси и за него а относно кредитите ще сложа рекламен банер най - вероятно като оправя таблиците ;)
 
Това с +12 ще го оправя мерси просто го копирах от 1 сървър и не съм го оправил ;д мерси това със статс до 2 минути ще е готово мерси и за него а относно кредитите ще сложа рекламен банер най - вероятно като оправя таблиците ;)
абе как ще слагаш рекламен банер просто напиши кредити на Xtyling
 
абе как ще слагаш рекламен банер просто напиши кредити на Xtyling

Мислех да сложа рекламен банер но щом мислите че кредити е по добре хубаво ще ви послушам все пак разбирате повече (handshake)
 
Еми това Depth Mu Hard пък пише 9999999xp...
 
Линк-а за сваляне също ;)
Сега работя по клиент скоро ще има сега се качва и слагам линка а това
с интрото и него ще го оправя мерси просто сега пренатрупах всичко и малко по малко ги оправям :) благодаря ви (handshake)
 
Вече е добавен и клиент които е достъпен за всички успех и нека ресовете бъдат с вас :D
 
009 - 2010 Depth-Mu. All rights reserved.Кредити на Xtyling :D