[AD] DefensMu 97d99i Exp: 4x Drop: 25%

Status
Not open for further replies.
Ей мърши, я оставете човека и недейте да знаете много, че не знам дали ме разбирате!... Не всички са с мама и тате като вашите да купуват упс-та от сорта на 600-800 лева и да няма никакви проблеми, осъзнайте се малко и влезте на човека в положение, той е държал сървър без да го спира повече време от колкото Вие всички взети заедно, така че му имайте малко уважението!..
 
  • Like
Reactions: A.ssassi.N
сега и ти ли почваш се заяждаш преди години не беше така !! :eh:
ем Coolio по сам сериозен от тебе...
заяжда те се пак сте кръгла 0 нямате сървар ? да видите как се даржи ^^


Ей мърши, я оставете човека и недейте да знаете много, че не знам дали ме разбирате!... Не всички са с мама и тате като вашите да купуват упс-та от сорта на 600-800 лева и да няма никакви проблеми, осъзнайте се малко и влезте на човека в положение, той е държал сървър без да го спира повече време от колкото Вие всички взети заедно, така че му имайте малко уважението!..
Душици златни аз когато съм държал сървър вие сте били на мама до полата и малко от вас ще успеят да постигнат това което аз,но това е друг въпрос и само за ваше сведение съм държал сървър 2 години и 6 месеца без да се спира за повече от 2 мин на месец и на мене мама и тате не ми купуват ЮПС, защото съм малко голям да разчитам на тях.
Хайде със здраве!
 
Lol :D Това беше забавно looolll
 
Душици златни аз когато съм държал сървър вие сте били на мама до полата и малко от вас ще успеят да постигнат това което аз,но това е друг въпрос и само за ваше сведение съм държал сървър 2 години и 6 месеца без да се спира за повече от 2 мин на месец и на мене мама и тате не ми купуват ЮПС, защото съм малко голям да разчитам на тях.
Хайде със здраве!
ХѝАХѝХАѝХХХхьахьхах сиг ли си в това което приказваш ..а откаде знаеш дали сме по големи от тебе и от кога се занимаваме с това ?? първо незнаеп кои съм.. и не деи да приказваш глупусти...
 
mamin4o, JOIN DATE: JUN 2011! Сериозен си. И сървъра го гледам, че е сериозен. :Д
 
mamin4o, JOIN DATE: JUN 2011! Сериозен си. И сървъра го гледам, че е сериозен. :Д

аз съм eXSdlO(Vasilеv) и кво общо има форума.. я виж другия ми профил от 2008 ..
кво се хвалиш че си се регистрирал по рано бот ли си каф си ? ;д хьахьхаххахахьха хХХАЬХЬАХА
аз от когато се занимавам с тази умряла игра ти сигорно си бил баси детето... (келеш) не че ся не си ^^
 
Last edited:
ми ако си exdlo значи много добре знаеш кой държеше глобус му с 80 експ...
 
  • Like
Reactions: Br0nd3rZ
mamin4o, радвам се, че си по-велик от мен, както и по-голям. Но като ти гледам правописа, файда - никаква! :D :D :D
 
mamin4o, радвам се, че си по-велик от мен, както и по-голям. Но като ти гледам правописа, файда - никаква! :D :D :D

прес хуя ми е за правописа не ми се занимава да пиша ..
а за globusmu държеше го ама не беше сериозен .
exsdlo съм бан съм с другия... профил затова ^^
 
Status
Not open for further replies.