[AD] DefensMu 97d99i Exp: 4x Drop: 25%

Status
Not open for further replies.
bass не те разбрах..

Ами аз мисля че говориш за потребителите на форума,че те играят по цял ден МУ,но може да не съм те разбрал :)
Моля пиши ми на ЛС или в Профила да не спамим темата :)
 
Това че разбират от МУ не означава че "Но Лайфат" на МУ както лапенцата "Но Лайфат" на WoW!

Stoned е НАПЪЛНО прав! Тия хора по цял ден са пред компютрите. А относно WoW, bass_mania! Ти ако предпочиташ да забозиш цял ден пред МУ и да гледаш как хващаш експ като теле (минал съм през тоя период), то аз предпочитам да вкарам малко логика в играта си, като цъкам цял ден WoW! Така че ти се изказа неподготвен и то доста.
П.С. Не виждам колко повече трябва да разбираш МУ от това да знаеш как да си разпределиш точките и да имаш компютър, който да издържа месеци без да се спира, само и само да си оставяш героя АФК докато спиш, че да не би някой да те мине в ранка. Ще ми сравнява той МУ с УОУ. В УоУ с тъпи дрешки на твоя левъл ще те спукам. в МУ стата (по-точно времето ти, което си прекарал в играта, защото от него зависи до колко си се развил) определя всичко, така че недей да говориш.
90% от ЯКО ЗАРИБЕНИТЕ ИГРАЕЩИ МУ са лапета.
Не съм виждал над 25годишен да играе МУ, а познавам хора с висок коефициент на интелигентност с престижна работа, да "Но Лайфат" (което не знам как ти го измисли гладкия мозък) пред УоУ :)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
гууд я гуууд :Д 10/10 тодорее
 
10/10 супер е дано се саберем повечко хора ;)
 
Тоя сървър няма да издържи. Една седмица не съм видял повече хора от 8, а често сървъра спира, няма и сайт. 10/10 за идеята. 4/10 за постигнатото в сървъра.
 
Ами най-вероятно е извън линия, защото е спрял тока на eXSdlO (както и вчера... изглежда имат проблем със тока в града им)... Но се надявам да го пусне днес, както и да има повече хора занапред защото става леко скучно едни и същи хора да играем само :p
 
  • Like
Reactions: Br0nd3rZ
Ами най-вероятно е извън линия, защото е спрял тока на eXSdlO (както и вчера... изглежда имат проблем със тока в града им)... Но се надявам да го пусне днес, както и да има повече хора занапред защото става леко скучно едни и същи хора да играем само :p

Един от малкото коментари съдържащи цялата истина в тая тема. (предположението не го броя)
 
Един от малкото коментари съдържащи цялата истина в тая тема. (предположението не го броя)

Не го броиш но е факт ;): Сървъра е на линия (rock)
 
Не го броиш но е факт ;): Сървъра е на линия (rock)

110лвл, браво! Само че аз се отказвам. Проблеми с тока, пу*ки майни.. Прибирам се от работа, а сървъра е офлайн. Просто не виждам смисъл. А и може пак да се захвана да цъкам УоУ :Д:Д Колкото и "да не ти трябва", все си остава една такава любов към играта д;
 
110лвл, браво! Само че аз се отказвам. Проблеми с тока, пу*ки майни.. Прибирам се от работа, а сървъра е офлайн. Просто не виждам смисъл. А и може пак да се захвана да цъкам УоУ :Д:Д Колкото и "да не ти трябва", все си остава една такава любов към играта д;

къвти е проблема е разбирач като спре тока кво мога направя.. ^_^
 
Нищо, не отричам. Може и да не отказваш ти играчите си от играта, а тока ти. Факт е, че се отказват :Д
 
Нищо, не отричам. Може и да не отказваш ти играчите си от играта, а тока ти. Факт е, че се отказват :Д


я не ми се праи на някав каф си ти тука , на каф се праиш аз сам един от хората които са наи сериозни в тоя форум.. така че си малчи по добре нито знаеш кои сам нито нищо.
 
я не ми се праи на някав каф си ти тука , на каф се праиш аз сам един от хората които са наи сериозни в тоя форум.. така че си малчи по добре нито знаеш кои сам нито нищо.
като ти гледаме мненията си най-сериозния (chuckle)(chuckle)
 
като ти гледаме мненията си най-сериозния (chuckle)(chuckle)

сега и ти ли почваш се заяждаш преди години не беше така !! :eh:
ем Coolio по сам сериозен от тебе...
заяжда те се пак сте кръгла 0 нямате сървар ? да видите как се даржи ^^
 
Status
Not open for further replies.