[AD] DeathlessMu 99.6XT Exp: 50x Drop: 30%

150 екп като всеки 2ри сървър на тая версия :) трябваше 100 без да има +50 в неделя :)

ПС: Като стартирам играта ми изкавра ерор "component gif89 dll or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid" , ЗНАМ че сървъра не е пъснат, но винаги съм пускал клиента за да се уверя че нищо му няма и чакам да си ми изпише в играта "You are disconnected", a това го изписва веднага след като цъкна "СТАРТ" от лънчера.
Уверявам Ви, клиента работи :)
edit: Experience се избираше 2 дена чрез анкета в сайта. Хората избраха 150х(събота,неделя+50), длъжен съм да се съобразя с тях. Та казваш, че всеки 2ри сървър е на тази версия и това експи.. Значи всеки нов сървър е на 97+99, а тук в тази 99.6ХТ има Castle Siege и други нови евенти.
 
Last edited:
Дръпнах го това GIF89.DLL но пак нестава :( Жалко. Успех с сървъра.
 
  • Like
Reactions: MaPaXyuA
Дръпнах го това GIF89.DLL но пак нестава :( Жалко. Успех с сървъра.
На мен също ми дава тази грешка, не знам само при уин7 ли е така, човека по горе каза, че не му дава ерор, НО това не е проблем клиента тръгва и без това.
 
150 експ. ???? ха-ха.. Стига сте се излагали.50+50 беше перфектно.Спрете с тия глупости , 150 експ. няма да се играе от нито 1 сериозен играч , това е твърде много.То за 3-4 часа ще се направи първия рес. и утре като видят 1вия , че е 2 реса никой няма та ти почне.Ако ще е 150 го пиши Нормал братле.Аз лично предпочитам нещо от сорта на 40експ.+30 през събота и неделя. 150 е ТВЪЪЪЪРДЕ много. Но както решите , се едно , дедазнам.Много се разочаровах , че ще е 150експ. , заеби отивам на басейн.ХАХАХА , че даже +50 през събота и неделя :D:D:D , вие в ред ли сте бе момчета? Аре ще видим дали ще се играе тая фънка..
 
Last edited:
На мен също ми дава тази грешка, не знам само при уин7 ли е така, човека по горе каза, че не му дава ерор, НО това не е проблем клиента тръгва и без това.



Как да подкарам клиента въпреки грешката ? Пробвам с "Run as administrator" и не ми дава тази грешка, НО просто нищо не се случва. Изписва картинката за АнтиХак и дотам .

ПС: 50 екп беше готино при полужение че 5 реса е макс. и всяка седмица да се вдика +1 рес :)
 
Пълни глупости вършите .. върнете си 50 ескп без бонус и т.н ;)
Ще се играе много повече от колкото кажи речи 200 експ сървар при което аз и 2-3ма ще правим нощни 3 дни и ше сме 5 реса .. има ли смисъл? :Д
 
150екпс+50 и макс рес 20 ме отказаха напълно не ми се играе нов Rage ili MU-VT. Точно на тва се изкефих 50 екп +50 и 5 рес макс рес. Довиждане и успех.
 
И без това не ти върви кклиента. . ;д
 
С тази нова конфигурация 150 екп+50 и макс рес отначалото 20 играчите ще са ви всички онези нубове които неможаха да се реализират в rage или optinet или някой друг сървър който наскоро пуснаха с играчи над 100+ Имахте възможност да имате стабилен GamePlay с малкото екп и малкото ресове, но мисля го пропиляхте.
 
С тази нова конфигурация 150 екп+50 и макс рес отначалото 20 играчите ще са ви всички онези нубове които неможаха да се реализират в rage или optinet или някой друг сървър който наскоро пуснаха с играчи над 100+ Имахте възможност да имате стабилен GamePlay с малкото екп и малкото ресове, но мисля го пропиляхте.

+1 и аз сигурно няма да го играя с тия конфигурации. 5 реса макс 50експ. , това е моят сървър , просто не виждам смисъл и не ми се играе поредния ФЪН.
 
+1 и аз сигурно няма да го играя с тия конфигурации. 5 реса макс 50експ. , това е моят сървър , просто не виждам смисъл и не ми се играе поредния ФЪН.

мдаам , така е! +1!! Макс реса го върнете поне , не осирайте всичко!
 
Братле , не знам кой ти пълни главата с глупости , 3 часа преди старта да променяш изцяло сървъра. С тия конфигурации ще събереш само някви глупаци , дето ще им писне след 1 седмица като станат 20 реса. Плюс тва си виж точките. 450 точки ДЛ/МГ ти знаеш ли на 20 реса къв статс ще имат всички с толкова много точки? Остави си го 5 или максимум 7.На 1 или 2 седмици да вдигаме с 3-4 и ще сме бомба.Няма никъв смисъл да тръгваш на 20 реса , след като след 30 реса става скука. Остави си старите експ. и ресове , недей да си осираш сървъра! Те тия слабаци дето ти пълнят главата с глупости ще цъкат и на 50експ. ама , знай от мен , нито 1 сериозен играч няма да привлечеш с тези фън , банални , изтъркани и направо УМРЪЗНАЛИ неща.
 
goofy е прав. Ако върнеш старите ратес е по-яко.. въпреки че ми дава еррор клиента :) и пак май няма да мога да цъкам.
 
Изтъркай папката Splash и няма да имаш проблем :D
Сървъра е много добре замислен , само напред и нагоре :)
 
Hякой е маниполирал вотa ,по добре го върни на 50x :>
 
Май му е все тая на админа... да има хора да пращат смс-и :)
 
A колко кредита получаваш от 1 sms , колко те таксува за него и ще работили от 1-вият ден??
 
СЪРВЪРА Е НАПЪЛНО БЕЗПЛАТЕН! МОЖЕ В ПОСЛЕДСТВИЕ ДА ИМА СМЯНА НА РАСА И НИК ЗА СМС! НО ИТЕМИ С ПАРИ КАТЕГОРИЧНО НЯМА ДА СЕ ВЗИМАТ! ИСКАМ САМО ДА ОПРАВИ ЕКСПА