[AD] DeathlessMu 99.6XT Exp: 50x Drop: 30%

MaPaXyuA

Active Member
Joined
Jul 19, 2010
Messages
116
Reaction score
29
General [Information]
- Server Name: [DeathlessMu]
- Server Version: [99.6XT]
- Experience: [150x week+50]
- Item Drop: [30%]
- Monster HP: [100%]
- Bless Bug: [Off]
- Points Per Level: [5/7]
- Maximum Level: [400]
- Reset Level: [350]
- Max Resets: [5]
- Minimum Level For Creating Guild: [150]
- PK Clear Cost: [15,000,000 x Number Kills]
- Restart Cost: [10,000,000 x Number Reset]
- Reset Points: [BK: 350 | SM: 400 | ELF: 400 | MG/DL: 450]
- Clear Inventory: [Yes]
- Clear Skills: [No]
- Clear Stats: [Yes]

Jewels [Success] Rates
- Jewel Of Soul success rate: [50%]
- Jewel Of Soul success rate +luck: [65%]
- Jewel Of Life success rate: [50%]

Chaos Machine [Success] Rates
- Item +10 success rate: [65%]
- Item +11 success rate: [60%]
- Item +12 success rate: [55%]
- Item +13 success rate: [50%]
- Item +10+luck success rate: [75%]
- Item +11+luck success rate: [70%]
- Item +12+luck success rate: [65%]
- Item +13+luck success rate: [60%]

Server Countdown Events [Timer]
- Blood Castle [28:40]
- Devil Square [Open]
- Golden Dragon Invasion [33:40]
- Chaos Castle [First Start - 01:45(GTM+2) - Second - 03:45 - etc.. - in 2h.]
- Castle Siege [Start - Every Sunday at 20:00(GTM+2)] [Register - End 17:00(GTM+2)]
- Skeleton, Budge Dragon, Taikan - [in 1 hour]
- Gold Dragon and White Wizzard - [in 2 hour]

Extra user options
- Zen transferder
- Stone/Rena deposit
- Vote reward Zen/Credits
- Web Market
- MU Shop with one exellent options

Link
http://deathlessmu.info
 
Last edited:
10/10 , изглежда ми много добре , 100% ще го играя. Айде ще се видим Онлайн пичове
 
  • Like
Reactions: MaPaXyuA
10/10 , изглежда ми много добре , 100% ще го играя. Айде ще се видим Онлайн пичове

Пиши ми на скайп : garvan32
Знам ,че ще играеш СМ (nod)
Трябва ни СМ , аз ще цъъкам с 1 фр .. пиши ми да ти кажа кой съм ;д
 
Exp - 100

И ресовете да се дигат с +1/2 на 5 дни примерно. Или си ги оставете 5 :) Кефи ме с малко ресове :)
 
Къф 100 exp.. нали е казано 50 ?
Не променяйте нищо .. дайте да играем по труден сървар (fubar)
 
Exp - 100

И ресовете да се дигат с +1/2 на 5 дни примерно. Или си ги оставете 5 :) Кефи ме с малко ресове :)
Ще се вдигат :)
 
1 въпрос.. След като реснем чистят ли се убийствата на други играчи?
EDit : Премахнете последмните оръжия от маркета моля ;)
Нека експа да е 50+50
И да наистина има бъг с зен вотването..

Квото искаш премахвай , но задължително премахни крилата от маркета .. това е най-ламерското нещо което бях видял ;) или поне махни игнор опцията ... -.-
+ Rings :) Просто и ясно ако земем ринг на +7 не може да ги заледяваш с елфа ..и с СМто не можеш да ги тровиш ФАЙДА.. ПАРОДИЯ ;)
 
Last edited:
Има бъг като вотна за зен и после имам 200 000 200 000 400 000 зен. Също не пипайте експа 50 +50 си е супер.
 
Имам малко претенций аз обаче. В тоя маркет виждам , че може да се взима RINGS , PENDANTS на +11 със 7реген , това е ужасно. Също така вижам и крила в тоя маркет... Или махате Крила , пръстени и огърлици от тоя маркет или го прейменувайте на Deathlessmu FUN. Няма да обяснявам защо , обазалагам се знаете БК с пръстени на 11 дали ще го спре нещо.И крила за 1 седмица вотване с Лък МЛ не ми се струва добре. Махайте Крила , Огърлици , Пръстени от магазина в сайта! Това е моята претенция. СЪЩО ТАКА КАКВИ СА ТЕЗИ 300 ТОЧКИ СТАРТ?50ЕКСП. ЩЕ СЕ ИГРАЕ , НЕ НИ РАЗВАЛЯЙТЕ КЕФА!!!
Предложения:
1.Махате рингове , пенданти , крила от маркета.
2.Махате тия 300точки за старт.
3.Утре е старта а виждам някакви анкети за експи.50експ. е добре според мен.
МАХНЕТЕ ПРЪСТЕНИ ОГЪРЛИЦИ И КРИЛА ОТ МАРКЕТА , ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО НЕЩО ЗА ПРОМЯНА!!!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: MaPaXyuA
Имам малко претенций аз обаче. В тоя маркет виждам , че може да се взима RINGS , PENDANTS на +11 със 7реген , това е ужасно. Също така вижам и крила в тоя маркет... Или махате Крила , пръстени и огърлици от тоя маркет или го прейменувайте на Deathlessmu FUN. Няма да обяснявам защо , обазалагам се знаете БК с пръстени на 11 дали ще го спре нещо.И крила за 1 седмица вотване с Лък МЛ не ми се струва добре. Махайте Крила , Огърлици , Пръстени от магазина в сайта! Това е моята претенция. СЪЩО ТАКА КАКВИ СА ТЕЗИ 300 ТОЧКИ СТАРТ?50ЕКСП. ЩЕ СЕ ИГРАЕ , НЕ НИ РАЗВАЛЯЙТЕ КЕФА!!!
Предложения:
1.Махате рингове , пенданти , крила от маркета.
2.Махате тия 300точки за старт.
3.Утре е старта а виждам някакви анкети за експи.50експ. е добре според мен.
МАХНЕТЕ ПРЪСТЕНИ ОГЪРЛИЦИ И КРИЛА ОТ МАРКЕТА , ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО НЕЩО ЗА ПРОМЯНА!!!

+1!!!!!!!!!!
 
  • Like
Reactions: MaPaXyuA
Да благодаря ви за, което. Това БЕШЕ така защото не се бях сетил за това.. Благодаря ви още веднъж.
 
Да благодаря ви за, което. Това БЕШЕ така защото не се бях сетил за това.. Благодаря ви още веднъж.

Убийствата ще се чистят ли след като реснем?
 
150 екп като всеки 2ри сървър на тая версия :) трябваше 100 без да има +50 в неделя :)

ПС: Като стартирам играта ми изкавра ерор "component gif89 dll or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid" , ЗНАМ че сървъра не е пъснат, но винаги съм пускал клиента за да се уверя че нищо му няма и чакам да си ми изпише в играта "You are disconnected", a това го изписва веднага след като цъкна "СТАРТ" от лънчера.
 
Last edited:
От тебе е нещо .. пробвай с преинстал на клиента , аз одеве пробвах както тебе винаги си пробвам и си върви всичко ок ..за да няма фал на старта ;д
П.С. Трябваше да си остане 50 екс :) Без никакви бонуси .. събота неделя ;)