[AD] DeadMu 97d99i Exp: 5000x Drop: 80%

Archon

New Member
Joined
Apr 13, 2010
Messages
325
Reaction score
25
Dead Mu Online



Information :

- Server Name: Dead Mu
- Site : Welcome to Dead Mu Online
- Version: 99d+97i
- Server is from: Bulgaria
- Experience: 5000x
- Item drop: 80%
- MaxStats: 32767
- Reset cost: 1,000,000 Zen
- Maximum level: 1000
- Level for reset: 400
- Points per Reset: KeepStats
- Maximum resets: 999
- PK Clear cost: 1,000,000 Zen for a murder
- Clear Inventory: No
- Clear Stats: No

Owner : .:: Archon ::.

Skype : deadmu_owner





Заповядайте :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: SkiLl
9/10 зареди уеб сайта сървъра е добър :)
 
  • Like
Reactions: Archon
Защо ресна сървъра ? Само заради смяната на името О_O
10/10
 
  • Like
Reactions: Archon
Защо ресна сървъра ? Само заради смяната на името О_O
10/10

Не брат исках да правя с3 ама нестана :S
 
Защо изобщо пускаш тема?
Човека си изказва мнението не е забранено.И това е пост,а не тема да те светна :).
 
Човека си изказва мнението не е забранено.И това е пост,а не тема да те светна :).

Ае тоя тапанар си избива комплексите заквото ме мрази е :D затва пише закво мислиш че го питам за причина щото няма такава просто е смотан и ме мрази чаткаш ли сега :D :D
 
Ае тоя тапанар си избива комплексите заквото ме мрази е :D затва пише закво мислиш че го питам за причина щото няма такава просто е смотан и ме мрази чаткаш ли сега :D :D

Вярно но не само това сървъра ти е боза ^^ То като му чуиш името и ти става ясно DeadMU ОСЕТИ POWERAAAA XAYXHAHXAYXHAYXЬАГХА (rofl)
 
Не брат исках да правя с3 ама нестана :S

Еми човек поне един бекъп да бяхте направили и да върнете всичко.. Затова преди да сменяте версия първо правете тестове ,не накрая всичко да отида по дяволите.(wonder)
 
Единствено хедъра на сайта ми харесва нищо друго...
 
  • Like
Reactions: Archon
Вярно но не само това сървъра ти е боза ^^ То като му чуиш името и ти става ясно DeadMU ОСЕТИ POWERAAAA XAYXHAHXAYXHAYXЬАГХА (rofl)


Ейй бот ти верно си много я дайй да видим твоя сървър къф е или то няма такъф (rofl)(rofl)(rofl) :D

btw иметоо ми го препоръча pafa7а а ти си гм в неговия сървър ако искш нещо да кажеш кажи го на него (rofl)

и Името си е супер ;]
 
Last edited:
Вярно но не само това сървъра ти е боза ^^ То като му чуиш името и ти става ясно DeadMU ОСЕТИ POWERAAAA XAYXHAHXAYXHAYXЬАГХА (rofl)

Отивай някъде другаде да хейтиш ве хюмне style.....
 
  • Like
Reactions: Archon