[Help] DarksWeb's Help Thread

васко ако може скаипа ти щото и нещо не иска да се ресвам от сайта ;(
 
васко ако може скаипа ти щото и нещо не иска да се ресвам от сайта ;(

гледам, че ти си с бета версията запази от нея само този файл и да кажем в модулес папка /усер и сложи този. но този проблем кадето е за рестарта идва от точно този файл ;)
 
  • Like
Reactions: attackeR
дай-по просто...дай да оправим да се ресват хората...как ли не пробвах ;(
 
дай-по просто...дай да оправим да се ресват хората...как ли не пробвах ;(

Добре виж сега изтрии твоята папка includes и сложи тази на финалната версия само тази папка смени ;) НО ЗАПАЗИ ОТ ТВОЯТА ПАПКА ТОЗИ ФАЙЛ КОЙТО ТИ ПИСАХ ПО–ГОРЕ!

П.С За да може да администратираш сайта след смяната ще ти трябват роот.пчп и папка ;)
 
  • Like
Reactions: attackeR
на лс ми пиши скайпа си

Edit: Проблема е налице. Неговата ДБ е преебана и затова не му работят някой финкций на сайта и в сървъра. ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: attackeR
Колонката ти в Character таблицата "Reset" или "Resets" е драсната ?
(От там иде проблема) :}
 
ако някой има добра датабасе 0.99б може и 0.97 дая даде :) ще го обичам много :d
 
Здр. първо благодаря за Weba супер е, но след като си направя ацц ми изписва че е готово а след това нямам ацц... и нмога да се логна ? някой може ли да помогне(y)
 
  • Like
Reactions: Backo
здр. първо благодаря за weba супер е, но след като си направя ацц ми изписва че е готово а след това нямам ацц... и нмога да се логна ? някой може ли да помогне(y)

дам... имаше проблем с регистрацията при някой хора. но проблема е оправен и може да си истеглите на ново уеб сайта. :)

well... registration problem in some people is useful you can download again the website.
 
Last edited:
Васко може ли да ми кажеш от каде мога да си сменя News-а за да ми излиза направо, а не да ми показва

Why choose us?

This is a good question, and deserves good answers. We will demonstrate what differs us from the crowd.

* Feature-rich, custom game play never seen before.
* Dedicated Server - Excellent PINGs from all around the globe.
* Proffesional Crew ready to assist you at any cost!
* Excellent Community behind the server.
* 24/7/365 availability.
* Datacentre with 24/7 monitored servers.
* Development Crew developing services for server.

Not satisfied? Join our community, and ask our players what they think about our community. We can even guarantee satisfaction.

Кажете как се маха това (:|
 
Виж пак темата на уеб-а там съм сложил линк за News Full свали го замени тези двата файла които са и проблема ти е решен ;)
 
Мерси брат сега остана да ми кажеш от каде мога да си сложа линк за форума ... нещо немога да го открия (think)
 
how to change the white menu color ? the menu where are the news ..