[Help] DarksWeb 0.3 Bug

dor431

New Member
Joined
Nov 23, 2009
Messages
13
Reaction score
0
i have a website problem after installing and all this stuff...
here's what shown:
Code:
Warning: session_start() [function.session-start]: open(C:/DOCUME~1/Forever/LOCALS~1/Temp\sess_5c8fefaa808839d459a9baa20d51956d, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in C:\AppServ\www\index.php on line 3
AND
Code:
Warning: Unknown: open(C:/DOCUME~1/Forever/LOCALS~1/Temp\sess_5c8fefaa808839d459a9baa20d51956d, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0
AND
Code:
Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (C:/DOCUME~1/Forever/LOCALS~1/Temp) in Unknown on line 0
HOW THE HELL FIX THIS BUGS??
 
i have a website problem after installing and all this stuff...
here's what shown:
Code:
Warning: session_start() [function.session-start]: open(C:/DOCUME~1/Forever/LOCALS~1/Temp\sess_5c8fefaa808839d459a9baa20d51956d, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in C:\AppServ\www\index.php on line 3
AND
Code:
Warning: Unknown: open(C:/DOCUME~1/Forever/LOCALS~1/Temp\sess_5c8fefaa808839d459a9baa20d51956d, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0
AND
Code:
Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (C:/DOCUME~1/Forever/LOCALS~1/Temp) in Unknown on line 0
HOW THE HELL FIX THIS BUGS??

i.... no see problem with darks web... i see problem with your pc or you wrong install this website/ wrong config you web server? ;)
 
this problem has done for me. i was needed to delete the () in line 3.
now i have problem with user login help me plz?
 
Мое мнение

Съжалявам но това си е лично мое мнение!
Darkswebs са много бъгави сайтове!
Дори че ползвам Darksweb 0,1 не ме исрам да го кажа!
 
this problem has done for me. i was needed to delete the () in line 3.
now i have problem with user login help me plz?
Backo Is Right,that line controls session login and logout without it there's no cookies => no where to store are you logged in or not !
 
Съжалявам но това си е лично мое мнение!
Darkswebs са много бъгави сайтове!
Дори че ползвам Darksweb 0,1 не ме исрам да го кажа!

Мога да се изсмея съвсем спокойно без да се замисля !!! Това, че ти или някой друг не можете да си управите нещтата като хората.... не значи, че и другите са така... така, че ако поне уважаш поне малко труда на хората, да направят нещо хубаво и полезно... би си задържал този глупав коментар !!! (hmm)(katur)
 
Мога да се изсмея съвсем спокойно без да се замисля !!! Това, че ти или някой друг не можете да си управите нещтата като хората.... не значи, че и другите са така... така, че ако поне уважаш поне малко труда на хората, да направят нещо хубаво и полезно... би си задържал този глупав коментар !!! (hmm)(katur)

труд ? малко едит на battle zone :D :D ! И на правя чест на този който си е играл щот аз не давам мойте web ! бях си направил системата на DJ BALLTAZAR 99% security и не я дадох на никой ! сега ползвам е107 защото е 100% security за мене ! Security-to на е107 съм го писал аз!(speechless)
 
труд ? малко едит на battle zone :D :D ! И на правя чест на този който си е играл щот аз не давам мойте web ! бях си направил системата на DJ BALLTAZAR 99% security и не я дадох на никой ! сега ползвам е107 защото е 100% security за мене ! Security-to на е107 съм го писал аз!(speechless)

Па земи сподели един "небъгав, 100% защитен сайт" да се радваме и ние, че с тея "боклуци" къде са тука...
Надявам се да не ме разберете криво ;)
 
Last edited:
труд ? малко едит на battle zone :D :D ! И на правя чест на този който си е играл щот аз не давам мойте web ! бях си направил системата на DJ BALLTAZAR 99% security и не я дадох на никой ! сега ползвам е107 защото е 100% security за мене ! Security-to на е107 съм го писал аз!(speechless)

Много се съмнявам да ти е 100% защитено e107-to както знаеш те си оставят дупки. (katur)