[Release] DarksTeam Official Season 3 Episode 2 - Beta 25

ми незнам аз имах този проблем и бях пропуслан ИП .. прегледай хубаво ... ако не е от това незнам ..
 
ок ама от какво ти беше грешката ???
 
i need know how remove manashield ??? i need remove it !!!!!!!!
 
Дайте някой едитор за сезон 5 със 4 лвл крила

Сорка за офтопика ама незнам къде другаде да пиша...
 
Last edited:
Дайте някой едитор за сезон 5 със 4 лвл крила

Сорка за офтопика ама незнам къде другаде да пиша...

Честит ти infraction.
 
Тошка е тука е идеаното място да си пуснеш една тема и да си поискаш едитор...
 
Всичко съм направил проблема с Dataserver 1 го реших като смених Dataserver 1 с друг Dataserver 1 .Но остана последния проблем за разрешаване - Dataserver 2 . Пробвах да сменя и него но не се получава , а той ми прави следния проблем. Влизам в играта всичко е ОК и когато отида в CryWolf или Barracks Dataserver 2 просто спира (изчезва) и GameServerCS Спира да работи и в CryWolf и Barracks и някой други градове неми дава да влизам било то в магазини или при онзи където се изпълнява 3-тия куест . Ако някой може да ми каже как да направя така,че Dataserver 2 да не спира (изчезва) и GameServerCS да си работи нормално ще му бъда много благодарен . МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)
 
Всичко съм направил проблема с Dataserver 1 го реших като смених Dataserver 1 с друг Dataserver 1 .Но остана последния проблем за разрешаване - Dataserver 2 . Пробвах да сменя и него но не се получава , а той ми прави следния проблем. Влизам в играта всичко е ОК и когато отида в CryWolf или Barracks Dataserver 2 просто спира (изчезва) и GameServerCS Спира да работи и в CryWolf и Barracks и някой други градове неми дава да влизам било то в магазини или при онзи където се изпълнява 3-тия куест . Ако някой може да ми каже как да направя така,че Dataserver 2 да не спира (изчезва) и GameServerCS да си работи нормално ще му бъда много благодарен . МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

провери какви портове използват дата сървърите, ако са едни и същи ги смени :)
 
Някой може ли да помогне за следния проблем . Значи когато отида да изпълнявам 3rd Quest първо давам итемите после ми изписва ,че трябва да убия Soram Hero 0/10 Balarm Hero 0/10 (непомня дали бяха точно така :D ) и когато изляза и повече немога да вляза в Quest Shop-a и така немога да си изпълня Quest-a ....