[Release] DarksTeam Official Season 3 Episode 2 - Beta 25

От каде мога да махна тези 300 точки които дава на нов герой отначало (think)
 
BUG: disconnected when /add <200+>

BUG: shows lvl: "Master" instead of the lvl when 3rd class.

anyone know how to fix this?
 
Last edited:
абе всичко си върви , но когато пускам играта и ми дава дисконектед ... гледай ай пита , сменях джойнт сървара и пак (think) (think) (think)
 
sorry about my last message about lvl show bug when 3rd.


how to fix: Downloading normal client from here isn't enough - the "client patch" must be applied.
 
screen082006010000.jpg

Help ?
Дарк имам същият проблем проверявах логовете сичко ип-та сменях с хекс, маин кракер нищо непомога и като вляза и като стане така даже като натисна ескейп нищо нестава ?!?!?! хелпни ако можеш.......
 
Дарк имам същият проблем проверявах логовете сичко ип-та сменях с хекс, маин кракер нищо непомога и като вляза и като стане така даже като натисна ескейп нищо нестава ?!?!?! хелпни ако можеш.......

Are you sure u used hexedit to edit the IP in main? and are u sure that u changed the "mu.darksteam.net" not any other IP?
if yes, then see your serverside - something must be wrong there.

also - if u use a router dont forget the prot forwarding.. or a DMZ.
 
server crash error, please check the screen below:
bufferror.jpg


Any idea how to fix this?
 
Last edited:
Does DarksTeam add this option: Class 3 (Grand...) can go to the BC/DS/CC ???
Thanks sir
 
оф как да си напраия шибан ляйнян акаунт ве тъпия му креатор ми дава някфа грешка че немои се коннектне с ОДБЦ-то.... от саита като си напраия нестава .....
--- Добре оправих го това правя си акаунт пише ми че е готов с му акаунт влизам и ми пише грешна парола ............................... молявисе някои ако може да помогне да помогне че вече нямам нерви...........
 
Last edited:
Ring of transformation are bugged in BK's

when i use ring of transformation , my agility increasses to full agility ...

sorry my bad eng! :)