[AD] DarkSouLMu 99b Exp: 9999x Drop: 100%

Да не виждаш , то постоянно забива и зацепва.Всеки втори е кликер, и на никой не му пука.
Ама това е защото когато трябва да дават Credits те в клиента пишат By neznam si koiр вместо да оставят Линкос клиента.
 
7903500M.png
 
  • Like
Reactions: satanism
Много сте мазни. Разгледах ви сайта и се натъкнах на много трагични неща. Как може да създавате герои с имена , които вече фигурират някъде? Моя ник е там , виждам на още други мои приятели никовете. Защо го правите това? Никога не съм влизал при вас няма и да го направя и съм сигурен , че всеки един от тези , които видях да "играят" във вашия сървър никога няма да влязат! Това е доста жалко.
 
Много сте мазни. Разгледах ви сайта и се натъкнах на много трагични неща. Как може да създавате герои с имена , които вече фигурират някъде? Моя ник е там , виждам на още други мои приятели никовете. Защо го правите това? Никога не съм влизал при вас няма и да го направя и съм сигурен , че всеки един от тези , които видях да "играят" във вашия сървър никога няма да влязат! Това е доста жалко.
А ти стига си ходил из темите като мЪдо в кофа. От тема на тема, от тема на тема, и с*реш.
Ти пък стига се лута из форума като мадо в кофа




Credits: Mephisto
 
Last edited:
  • Like
Reactions: ThunderMu
Вие не разбрахте ли че аз вече не съм в екипа, и не ме интересува с каква защита са и т.н. Аз си играя за удоволствие да убивам време не за нещо друго това че всеки втори е кликер мен не ме засяга въобще, има към кого да се обърнете! Аз никога не съм играл с помощни средства, няма и да играя, защото тогава играта става безмисленна! :)
 
То и аз ако ти крада от меда няма да си призная ,че го правя. хД
 
  • Like
Reactions: satanism

Вие не разбрахте ли че аз вече не съм в екипа, и не ме интересува с каква защита са и т.н. Аз си играя за удоволствие да убивам време не за нещо друго това че всеки втори е кликер мен не ме засяга въобще, има към кого да се обърнете! Аз никога не съм играл с помощни средства, няма и да играя, защото тогава играта става безмисленна! :)

Незная за какви кредити става въпрос. Ако ми ползват клиента - окей, няма проблеми и без това е публичен. Незнам обаче как това ще им подобри защитата, след като нямат сървър сайд антихак-а, а аз определено не съм им го давал, нямам и намерение да го правя. Все пак благодаря за кредитите и успех, макар че мнението ми за сървъра си остава същото - жалко копийце.
 
  • Like
Reactions: satanism
Незная за какви кредити става въпрос. Ако ми ползват клиента - окей, няма проблеми и без това е публичен. Незнам обаче как това ще им подобри защитата, след като нямат сървър сайд антихак-а, а аз определено не съм им го давал, нямам и намерение да го правя. Все пак благодаря за кредитите и успех, макар че мнението ми за сървъра си остава същото - жалко копийце.

hahahahahahahahahahah AnoOps и на мен много смешно ми стана като каза за клиента , сеймно да си пусна МУ и да взема на вебзен клиента и да са фукам че сам най големия
 
Много сте мазни. Разгледах ви сайта и се натъкнах на много трагични неща. Как може да създавате герои с имена , които вече фигурират някъде? Моя ник е там , виждам на още други мои приятели никовете. Защо го правите това? Никога не съм влизал при вас няма и да го направя и съм сигурен , че всеки един от тези , които видях да "играят" във вашия сървър никога няма да влязат! Това е доста жалко.

Аз също видях един от никовете ми..
 
И тримата в момента не пишете по темата, а всеки вика на другия, че е спамер :WTF: ?

ON: ОФЛАЙН. 10 дена.
 
Offline? Btw Напишете поне кога ще бъде онлайн ...
 
Маняк ходи на очен ^^чети нагоре сладур..
 
Много ми е интересно какво означава това сървъра ви няма да стартира?Пък и за времето което имаха сървър пак имаха повече от теб online. До господина със LinkosMu където не знае какво е да има повече от 7,8 он........
 
Много ми е интересно какво означава това сървъра ви няма да стартира?Пък и за времето което имаха сървър пак имаха повече от теб online. До господина със LinkosMu където не знае какво е да има повече от 7,8 он........

Незнам от къде си черпиш информацията но е грешна. Видяхме колко време изкара сървъра. Линкос съществува от 2008 година. Просто нямам времето да го поддържам така както беше поддържан преди а и явно няма свестни хора на които да поверя задачата. А ето ти и малко статистика относно играчи на линия:

67071_396355933793709_1117028445_n.jpg


575509_384666921629277_582198502_n.jpg


11873_384666728295963_96378466_n.jpg


295341_383048181791151_1943294087_n.png


10268430_585765148186119_2838188115984200044_n.png