[AD] DarkSouLMu 99b Exp: 9999x Drop: 100%

Маняк :) малко си промени сървърната конфигурация ,защото няма да има успех !!! Не за друго ми има такава !!!
 
52 online (think) Как ще е заминал :D
 
@Bumb всъщност са 208 онлайн ,админа си написа формула в сайта която да му дели онлайн играчите на 4 за да може да не го нападат другите сървъри като видят ,че има много онлайн играчи.
 
Това като в Девил-а влизат един то пише 2-ма :)
 
Ето я функцията само ,че са я направили на 5 сигурно..
Аз вече не съм в екипа, но функцията си седи на 2 найстина има доста хора вътре!
 
Ако този "Iwanow" е същия който работеше с corrairn и му хостваше leather mu очаквай да ти забие нож в гърба .. отностно сървъра ми изглежда доста несериозен ,но пък става за да се побиеш с БК-тата предполагам.. 6/10 +тва не е ли сайта на дамян?? поне едни кредити му сложи.[/B] (не съм тръгнал да хейтвам или нещо ,изразявам мнение просто... даже обмислям да го дръпна да поиграя малко в арената :) )
Тук излезе много прав!
 
"Iwanow" не е тоя който беше преди, момчето се е променило доста, захванал съм се доста сериозно със този сървър, сложих кредити на Damian,дръпни го играй няма да сгрешиш! :)

(xqx)
 
Какво стана с веригата от сървъри ? €€
 
  • Like
Reactions: satanism
Има вграден кирилизатор, използвай го.

Edited by horsy.
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ThunderMu
Какво стана с веригата от сървъри ? €€
Както казах по-нагоре мен в тоя екип ме няма вече, веригата мислех да я правя АЗ!
 
Спам.

Edited by horsy.
 
Last edited by a moderator: