[AD] DarkPowerMu S3 Ep1 Exp: 9999x Drop: 99%

RaFa

Team Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
785
Reaction score
482


D
arkPowerMu Season III Episode I


Basic Information
Version: Season 3 Episode 1
Experience: 9999999xp
Item Drops: 99%
Max Stats: 32767
Points Per Level: 5/7
Max Level: 500
Reset Level: 400
Reset Type: Keep All
Max Resets: 999


[ Website ]


 
айде честито манафеее...
 
  • Like
Reactions: RaFa
RaFa .... няма да коментирам 100000/10
Crazy не ти ли писна сайтове само с тия му-та ? само бк-та и мг-та човека е решил да направи нещо друго :)
 
  • Like
Reactions: RaFa
Dungeon Му сървър няли трябва да се различава уеба от другите?? по твойта логика даи са си сложим на му сървър дизайн като на дата.бг ??
 
Сайтът ми харесва много, браво и успех!
 
  • Like
Reactions: RaFa
Мен ме радва сайтчето 9/10
 
  • Like
Reactions: RaFa
Сайта е страхотен надявам се и сервера да е така ;) 10/10
 
  • Like
Reactions: RaFa
не дизайна е правен преди да излезне коз му :)
Искаш да кажеш че дизайна е направен преди около 6-7 години ? Уточнявай се повече.Дизайна е взет точно от там rafa ми го показваше преди но това няма никакво значение защото дизайна не е същия.Късмет Rafa :)
 
Искаш да кажеш че дизайна е направен преди около 6-7 години ? Уточнявай се повече.Дизайна е взет точно от там rafa ми го показваше преди но това няма никакво значение защото дизайна не е същия.Късмет Rafa :)

не съм знаел че дизайн-а е правен преди толкова време този който е козму в момента... но рафа го е направил преди козму да го сложат това искам да кажа :)
 
не съм знаел че дизайн-а е правен преди толкова време този който е козму в момента... но рафа го е направил преди козму да го сложат това искам да кажа :)

Дизайна е правен миналата година и офф няма значение и да ти обеснявам няма да ме разбереш така че пожелавам късмет :)
 
  • Like
Reactions: RaFa
9/10 Стабилен сървър,браво на моя приятел :)
 
  • Like
Reactions: RaFa
Fix the font! 8/10 site need some fixes ;)
Като за начало намести самото тяло на сайта да пасва с ширината на хедъра.Промени шрифта и направи менюто да е по средата на хедъра ;)
 
  • Like
Reactions: RaFa
Дизайна е хубав и простичак.Такива най-много ме радват.За напред ти пожелавам късмет
 
  • Like
Reactions: RaFa
Тъй като сървъра е "fun" мисля , че сайта ти е нужен само за рестарт и да си дигнеш точките.... което се случва през 5 мин. Едвали на всеки 5 мин се заглеждаш по картинките по сайта и би ти било по приятно да е натрупан целия да ти зарежда 5 секунди и да се бавиш.... Накрая излиза, че времето за което ресваш от сайта всъщност е повече от времето за което ще вдигнеш нужното ниво....
 
Last edited:
  • Like
Reactions: RaFa
дизайна не е на козму (това, че го ползват не означава, че е техен) мисля, че дизайна е на Savoy :)