[AD] DangerlinkMu 99.6XT Exp: 150x Drop: 80%

Заради този пост ще обясня какво точно се случи и ако някой даде идея ще работя. Компютъра се рестартира, за да се обнови, вследствие на което не зарежда ОС. От съобщението се разбира, че не може да буутне от C:\ От там слагам диск с ОС, чрез който искам да видя дали въобще засича, че има хард, но уви - дава грешка. Пуснах Hiren`s boot CD да сканира харда за лоши сектори, като самия той показа такива из целия диск и невъзможността да се отделят ГБ с лошите сектори, за да може да се прехвърли информацията от D:\ За щастие бях прехвърлил сайта и сървъра на друг носител, но не очаквах да се случи точно това, за да наглася Auto Backup също на отделен носител. Прост урок, но фатален..

Ако не си преинсталирал цялата система, още има шанс да си възстановиш всичко.
Опитай с това, и ако срещнеш трудности, пиши ми в скайп да възстановим всичко, което не е тотално заминало.
Има начини да върнеш системата в състояние преди всеки ъпдейт,
защото самия AutoUpdate си създава "точка на възстановяване",
която помага при подобни ситуации, ако нещо се прецака след някой ъпдейт.
Друг е въпросът, ако си приел някой фалшив ъпдейт, който може да се предизвика от експлойт...
Тогава става страшно наистина...
http://www.magicuneraser.com/
 
Ако не си преинсталирал цялата система, още има шанс да си възстановиш всичко.
Опитай с това, и ако срещнеш трудности, пиши ми в скайп да възстановим всичко, което не е тотално заминало.
Има начини да върнеш системата в състояние преди всеки ъпдейт,
защото самия AutoUpdate си създава "точка на възстановяване",
която помага при подобни ситуации, ако нещо се прецака след някой ъпдейт.
Друг е въпросът, ако си приел някой фалшив ъпдейт, който може да се предизвика от експлойт...
Тогава става страшно наистина...
http://www.magicuneraser.com/

То проблема е, че не може да и да се форматира. Имам си устройство, в което закачам харда, а от другата страна е USB става като флашка. Виждам дяловете, копирам си 40 минути 1 бекъп, който е няма и 10МБ на моя РС и не иска да се разархивира. Понеже програмата ми за бекъп ми ги прави на архив.
 
То проблема е, че не може да и да се форматира. Имам си устройство, в което закачам харда, а от другата страна е USB става като флашка. Виждам дяловете, копирам си 40 минути 1 бекъп, който е няма и 10МБ на моя РС и не иска да се разархивира. Понеже програмата ми за бекъп ми ги прави на архив.

Дай го на хора,които знаят какво правят :)
 
Младежи, младежи... вируси, рестарти, пародииии една камара. Просто каквито и да ги мъдрите едно е ясно, сървъра НЕ може и НЯМА да бъде същия като едно време. В момента в който той напусна офицялния си хост от Глобком, всичко приключи. Съсипахте доброто му име и възможност едновремешните, та дори и новите играчи да усетят тръпката му от едно време. :) Хайде сега след този мой пост, започвайте да говорите вашите си глупости, не ми пречите... но така ще е, истината си боли !
 
Боли наистина, когато си извадил суха пара от джоб за благото и това да не се цени. Благодаря на всички, които са прегледали темата и са коментирали. Аз тук повече няма да вляза, защото не заслужавам да бъда член на форума ви. Благодаря на всички отново и ви пожелавам да бъдете щастливи и жизнерадостни поне наполовина, колкото мен :)
 
Докато архивите са живи, надежда винаги ще има...
Случайно открих, че имам цялата база + сайта + клиента(кликера с влакчето) от далечната 2004 (party)
И сега като разгледах файловете на сайта,който беше на ASP.NET,
си спомних за името на сайта (Mu.Igri.Net). (sun)
Голяма лудница беше в онези години. Сега и пари да влагаш,
нищо не може да бъде както едно време...
Мога да заделя 10-15GB от хоста ми, и да го пуснем за 1 година (поне да е стабилен,ако не друго),
но гарантирам същите резултати. Или поне не се очаква коренна промяна...
При наличието на толкова много нови игри, друго не може и да очакваме от Mu Online.

8734487B.png
 
  • Like
Reactions: bLacksn0w
Те на времето бяха качени в нета. Аз пък имам на BBH файловете + базата и миналата седмица го бях подкарал да си припомня :D . Може ли да ми атачнеш сайта, който е на ASP и да ми го пратиш, че ми е интересно да го видя.
 
Напално Подкрепям Админа които несе отказа от сървара си и ще продължавам да играя и да помагам на нови играчи с каквото мога.
 
БГ: Уважаеми потребители,
от днес стартираме евент тук във форума, от който ще печелите кредити за всяка реклама на нашия сървър по форумите. Евента е лесен, просто копирате информацията, която съм дал тук и я спамите по различни форуми за кредити. След като рекламирате, копирате линка и го поствате тук, за да разгледаме рекламата и Ви се добавят 10 кредита. Така с всеки линк ще печелите по 10 кредита. ВАЖНО! След всеки постнат линк тук си напишете и името на акаунта, за да ви бъдат добавени кредитите. Ето и информацията:

EN: Dear customers,
Today starts event here in the forum from which to earn credits for each advertise on our server. The event is easy, just copy the information that I have given here and then spam in different forums for credits. Once you advertise, copy the link and post it here to look at advertising and you get 10 credits. IMPORTANT! After each post a link here to write your account name to be added to your credits. So with each link you will earn 10 credits. Here is the information:

* WebSite: DangerLink // 99.6XT
* Version: 99.62XT (1.0M)
* Experience: 80x
* Drop: 80%
* Max Level: 400
* Max Reset: 104 (The first week its 10 and after every Castle Siege and sunday will up resets wth 5)
* Reset Level: 340
* Reset Cost: 7,000,000 Zen x resets
* Reset Points: SM: 450 / BK: 420 / ME: 500 / MG 520 / DL: 530
* Level Up Points: BK/SM/ELF - 5 | MG/DL - 7 |
* Bless Bug: OFF
* Pk Clear: 3 Mil x Pk Count
* Webshop: NO! Without WebShop!

* Events:
Blood Castle Event
Devil Square Event
Golden Dragon Event
Red Dragon Event
Kalima
Castle Siege
Sky Event
Chaos Castle
3 BOSS Events

* Success Rates:
Jewel Of Soul Success Rate (No Luck): 65%
Jewel Of Soul Success Rate (With Luck): 85%
Jewel Of Life Success Rate: 65%
Item +10 Success Rate (No Luck): 60%
Item +10 Success Rate (With Luck): 75%
Item +11 Success Rate (No Luck): 65%
Item +11 Success Rate (With Luck): 70%
Item +12 Success Rate (No Luck): 60%
Item +12 Success Rate (With Luck): 65%
Item +13 Success Rate (No Luck): 55%
Item +13 Success Rate (With Luck): 60%

* Spawns: All Maps.
* Pvp: Balanced in MAX Resets
 
За , колко кредита говорим на въпрос ? за 1 реклама ?
 
Има няколко проблема в целия този замисъл.
Единият е, че ако в един форум се публикуват няколко реклами,
те реално се препокриват, и така се печелят кредити от безсмислени реклами.
Другият е, че не е ясно за кой форум става дума?! На който да публикуват линковете.
Защото ако искаш да ги публикуват тук, то ще се сблъскаш със следващия проблем.
Както е ясно, тук се филтрират голяма част от имената на повече или по-малко известните форуми,
и така няма как да разгледаш линкове като този http://*******/index.php?id=<линка с рекламата>...
А пък и за 10кр. не знам дали ще захапе някой да спами, понеже от гласуване ще си докара повече кредити.
Но това е само мое мнение :)
Една добра алтернатива за масово разпространение на реклама,
се оказва една безплатна регистрация в няколко PTC сайта,
които ти предлагат стартов бонус от 40-50к "банер импресии".
За един месец съм създавал трафик към сайт от около 1 500 000 уникални посещения.
От тях само 1% да се окажат потенциални клиенти, това си е цифра.
 
и като се натрупат 3-4 реклами в 1 форум на вашия сървър модераторите ще изтрият всички (понеже гладните играчи няма да проверят дали вече има реклама понеже не им пука и искат само кредитите)
 
Не мога да мълча вече като гледам колко завистливи и долни някои хора в тоя форум!!!


За пичовете които оплюват мога да кажа само да влязат и да поиграят малко да видят за какво става въпрос..
Това че носи името на сървър от едно време незначи че трябва да е същия като него 1/1 знаем много добре че всичко се променя с времето...
А до копиране на името.. Моля ви се погледнете колко бози на ден се пускат с копирани имена на известни сървъри и колко оцеляват толкова дълго?
Така че покажете малко уважение не серете по главите на хората!

На мен ми харесва доста добре сте го направили браво!
 
  • Like
Reactions: Deleted member 3583
Въпросът не е само да се задържи дълго онлайн, а и да има някакво развитие. Пичовете пускаха 2 сървъра за по месец два преди да пуснат този, как да имаш доверие на такъв сървър. Отделно с всеки изминал ден хората в сървъра намалят няма как такъв сървър да ни грабне вниманието. Един сървър изисква много неща не само хост машина докато не се научат как се управлява такъв проект няма как да има хора в него !
 
  • Like
Reactions: Deleted member 3583
Точно това ми беше идеята да постват линковете в нашия форум, за да разгледаме рекламата. Просто копирах евента и е станала грешка :) A за тези РТС сайтове може ли малко повече информация?
 
Боли наистина, когато си извадил суха пара от джоб за благото и това да не се цени. Благодаря на всички, които са прегледали темата и са коментирали. Аз тук повече няма да вляза, защото не заслужавам да бъда член на форума ви. Благодаря на всички отново и ви пожелавам да бъдете щастливи и жизнерадостни поне наполовина, колкото мен :)

Мъжка дума, спазена дума ! (xaixai)
 
Точно това ми беше идеята да постват линковете в нашия форум, за да разгледаме рекламата. Просто копирах евента и е станала грешка :) A за тези РТС сайтове може ли малко повече информация?
Значи това са така-наречените Paid To Click сайтове,
които плащат за да гледаш реклами,и имат милиони потребители.
Много от тях дават при регистрацията стартови пакети с възможност
да си пуснеш реклама на сайта(посредством Banner),
която да се върти в пространството на произволен принцип,
и по този начин за кратко време сайтът ти става популярен сред милиони хора.
А имат и регистрация за рекламодатели, което те вкарва в друга група потребители,
които не са там за парите, а за да си рекламират сайта(и да си плащат съответно)...
Има и друг модел на сайтове, които ти дават възможност чрез гледане на реклами,
да печелиш вместо пари >> трафик , и така ако имаш време да се занимаваш с тях,
ще си създадеш международна популярност на сървъра за кратко време(1-2-3 месеца).

Има много популярни и сигурни сайтове в пространството, но има и такива измамни,
които не се задържат много време на пазара, и само прибират пари, а не плащат нищо.

Ето ти един списък с ТОП сайтовете за 2016.
Някои от тях са от далечните 2000-2003г. в този бизнес.
Ако решиш даже можеш да си правиш парички с тях 10 сайта х $5 =$50 на месец :p

EasyHits4U.com - Your Traffic Exchange, 1:1 Exchange Ratio, Manual Surfing, Innovative Referral Program. FREE Traffic! << Трафик сайт

NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services
Make Money Taking Surveys, Earn Free Cash Online, Paid Per Click Advertising | ClixSense
BUXP - Exclusive Revenue Sharing Network
http://wordlinx.com/
http://www.inboxdollars.com/
http://www.you-cubez.com/
http://www.cashcamel.net/
http://www.scarlet-clicks.info/
http://www.gptplanet.com/