[AD] DangerlinkMu 99.6XT Exp: 150x Drop: 80%

Не е необходимо някой да ми иска мнението за да си го дам.
1-во живеем в страна в която имаме свобода на словото, макар че някой индивиди се опитват да го отнемат.
2-ро бях играч първия ден, но след първите няколко часа се отказах след като видях каква пародия е (явно не си влизал да разгледаш а следиш само сайтът)
3-то оценявам крайния продукт който е създаден като консуматор, не разбирам защо трябва аз да създавам продукт за да оценявам чуждия след като е качен във форум в който коментарите са отворени за всички.

П.с Да живее БЪЛГАРСКИЯТ МАНТАЛИТЕТ ! "Никой не ти иска мнението пич, как да ти го втълпя. Ти не си донатор, не си играч, не си носител на авторски права и прочие, а обикновен спамер." !

Бих казал , че си прав лично съм играл много години "DangerLink" под ник "C0n7r0L" последните времена на славата му даже бях гм " Mean" до , колкото до оригинал и не мисля , че това е оригинал. Само името са откраднали до , колкото видях само в сайта има 2ма стари играчи от бая време и само 1 качествен "ZaratustrA". До , колкото знам "колега" за да дадеш някакви права над нещо не трябва ли да продължиш неговата история ? Което искам да кажа пълната му конфигурация.
А до , колкото за спама , ако не е искал да го поства нямаше да иска и мнения нали така. Един вид от коментарите хората си вадят заключение , какъв е продукта. :) Независимо дали са отрицателни или положителни.
Versia - 98r
Exp 200exp

Ако искаш пример жив "България търси талант от сезон 1 до сезон 5" май бяха сменили сценаристите не помня но всичко върви по старому не са го променяли с нищо правата са запазени :)
 
Last edited:
Бих казал , че си прав лично съм играл много години "DangerLink" под ник "C0n7r0L" последните времена на славата му даже бях гм " Mean" до , колкото до оригинал и не мисля , че това е оригинал. Само името са откраднали до , колкото видях само в сайта има 2ма стари играчи от бая време и само 1 качествен "ZaratustrA". До , колкото знам "колега" за да дадеш някакви права над нещо не трябва ли да продължиш неговата история ? Което искам да кажа пълната му конфигурация.
А до , колкото за спама , ако не е искал да го поства нямаше да иска и мнения нали така. Един вид от коментарите хората си вадят заключение , какъв е продукта. :) Независимо дали са отрицателни или положителни.
Versia - 98r
Exp 200exp

Ако искаш пример жив "България търси талант от сезон 1 до сезон 5" май бяха сменили сценаристите не помня но всичко върви по старому не са го променяли с нищо правата са запазени :)

Че къде пише,че трябва?
Според мен го е постнал по-скоро за реклама.
И защо по дяволите един сървър трябва во веки да буксува на едно място с една и съща версия и конфигурация? Учудвам се,че не сте ревнали още за сайта,че не е същият като преди.
И пак казвам,щом сървъра се играе значи се харесва независимо колко джафкате как човека е откраднал името
 
Здравейте драги последователи, искам да Ви приветствам с добре дошли в новия ни облик на сайта. С удоволствие ще разгледам мненията на всеки от Вас, било то положителни или отрицателни.
 
Hall of Fame ще се проведе в Сряда на 23.03.2016г. от 20:00ч.
 
Уважаеми потребители,
от днес са пуснати по 3 Боса в Devias (100 / 5 ) и Noria (209 / 52). От тях падат последните предмети с лък и рандом опции. Здравината и силата им е една и съща като на Kunun Demon в Kalima 6. След като бъдат убити се раждат след 12 часа.
 
Уважаеми потребители,

за съжаление трябва да Ви съобщя, че вирус беше засегнал твърдия диск на сървъра, вследствие на който се е изтрило всичко. Единствените запазени неща в момента са сайта и самите файлове на играта. Това по никакъв начин няма да ни откаже да пуснем сървъра, дори и да няма играчи... Така че за тези, които евентуално ще започнат играта си, конфигурацията на играта ще е малко променена. Промяната се състои в :

80x Exp, 7,000,000 Zen на рестарт, 340 ниво за рестарт. Има промени и в спотовете, като някои от тях са премахнати и на тяхно място са сложени повече пръснати за Soul Master.

Sky евента ще стартира на всеки 6 часа (с 2 часа е намалено времето).

Премахнати си боксове +4 и +5 от началните куестове.

Увеличен е дропа на Dark Raven Spirit и Dark Horse Spirit, като с тях може да си правите Zen. Една такава колба струва 10,000,000 Zen в магазина.

Всичко друго си остава така, като Босове, магазини.

Ще ви оставим 2 дни за регистрации и пускаме сървъра в Сряда на 06.04.2016г. от 17:00ч.
 
Айде сега и един въпрос с повишена трудност и от мен:

Как така вирус ви изтрива ВСИЧКО без САЙТА И ФАЙЛОВЕТЕ ? хмм интересно ?
Отделно вируса явно си подбира какво да изтрива тъй като бан листа също си стои непокътнат.

П.С поне кажете истината на хората какво направихте за да изтриете базата данни дали гаф, дали случайно, но при всичко случай не е ВИРУС който трие избирателно ХАХА !
 
Защото само те бяха качени на отделен носител.
 
Значи не качвате дата база на отделен носител, а качвате само базата на бан листа ? На всичкото отгоре обновена ? Seems legit ! Да видим колко балъка ще ви се вържат !
 
По принцип на всеки 30 минути сървър си прави сам бекъпи, обаче ги нямам на външен носител, а самия вирус беше засегнал целия хард и не искаха да се възстановят бекъпите. От сега нататък ще ни е за урок да прехвърляме периодично бекъпи на външен носител!
 
Добре явно ще си караш с тази теза и все пак не прехвърляте база данни, но имате целия лист със забранените достъпи xD

П.с дано имате повече успех от предния път 10-15 онлайн ....
 
Информацията остава на хард диска,дори и след като е била изтрита. Единствено старата информация се заличава завинаги ако се запише нова. Ако не сте записвали на харда нищо след като е било изтрито всичко,има шанс да се върне базата.
 
Леле не вярвах, че ще има хора които ще повярват, че наистина вирус е изтрил базата ........ пич не виждаш ли, че нищо което казва не се връзва и ви прави на балъци! Или го рестартират щото нямат хора с надеждата да имат повече или сами са направили някоя поразия от невежество или липса на знания!
 
Ей балък, ти си пък последния, на когото ще обяснявам какво е станало. Който го интересува ми има скайпа може да ми пише там и ще получи валидна информация от случилото се!
 
Публично публикува ЛЪЖЛИВА информация, като туко що си призна, че не вирус е изтрил "ВСИЧКО" от хард-а без сайта и файловете! Аз съм балъка а ? Жалка история защото в постовете ми исках да дадеш на ХОРАТА ВЯРНА инфорамция не на мен, на мен ми дреме на оная работа за сървъра ти, но ще се научите поне да уважавате играчите си и да ги държите в течение вместо да ги лъжете!

П.с Както може да се види в предните ми постове от старта на сървъра познах колко време ще се задържи сървъра ;) А честит ви рестарт !
 
Еми балък си, няма как да призная, че си подрастващ. Има още учиш, докато се обръснеш правилно. И пак казвам, който иска подобна информация знае къде да ме намери. И пак да се върнем на теб HyperF/M не те знам какъв си, просто ще си останеш един прост спамер, съжалявам, че ти паднах на нивото тук, но такива бяха обстоятелствата.
 
Информацията остава на хард диска,дори и след като е била изтрита. Единствено старата информация се заличава завинаги ако се запише нова. Ако не сте записвали на харда нищо след като е било изтрито всичко,има шанс да се върне базата.

Заради този пост ще обясня какво точно се случи и ако някой даде идея ще работя. Компютъра се рестартира, за да се обнови, вследствие на което не зарежда ОС. От съобщението се разбира, че не може да буутне от C:\ От там слагам диск с ОС, чрез който искам да видя дали въобще засича, че има хард, но уви - дава грешка. Пуснах Hiren`s boot CD да сканира харда за лоши сектори, като самия той показа такива из целия диск и невъзможността да се отделят ГБ с лошите сектори, за да може да се прехвърли информацията от D:\ За щастие бях прехвърлил сайта и сървъра на друг носител, но не очаквах да се случи точно това, за да наглася Auto Backup също на отделен носител. Прост урок, но фатален..
 
  • Like
Reactions: pafa7a
Заради този пост ще обясня какво точно се случи и ако някой даде идея ще работя. Компютъра се рестартира, за да се обнови, вследствие на което не зарежда ОС. От съобщението се разбира, че не може да буутне от C:\ От там слагам диск с ОС, чрез който искам да видя дали въобще засича, че има хард, но уви - дава грешка. Пуснах Hiren`s boot CD да сканира харда за лоши сектори, като самия той показа такива из целия диск и невъзможността да се отделят ГБ с лошите сектори, за да може да се прехвърли информацията от D:\ За щастие бях прехвърлил сайта и сървъра на друг носител, но не очаквах да се случи точно това, за да наглася Auto Backup също на отделен носител. Прост урок, но фатален..
Закарай харда на сервиз - ще ти клонират всичката информация
PS: Не мисля, че е коректно спрямо играчите ти да им предоставяш невярна информация
 
Last edited:
  • Like
Reactions: ivowe3