[AD] DangerlinkMu 99.6XT Exp: 150x Drop: 80%

OrganzaMu

New Member
Joined
Feb 1, 2016
Messages
52
Reaction score
2
Официален старт на сървъра е 20:00:00 PM March 07, 2016, ако евентуално решим да е по-късно ще напишем тук или в сайта ни.
Ако на някой не му отваря сайта, моля изчистете си кеша на браузъра или презаредете с CTRL+F5

Server Information​

* WebSite: OFFICIAL SITE
* Version: 99.62XT (1.0M)
* Experience: 150x (Weekends 170x)
* Drop: 80%
* Max Level: 40
* Max Reset: 104 (Първоначално ще са 15, като след всеки Castle Siege ще бъдат вдигани с по 5 или 10, спрямо това как вдигат героите и дали има баланс в ресовете)
* Reset Level:350
* Reset Cost: 5,000,000 Zen x resets
* Reset Points: SM: 450 / BK: 420 / ME: 440 / MG 520 / DL: 530
* Level Up Points: BK/SM/ELF - 5 | MG/DL - 7 |
* Bless Bug: OFF
* Pk Clear: 3 Mil x Pk Count
* Webshop: NO! Without WebShop!

* Events:
Blood Castle Event
Devil Square Event
Golden Dragon Event
Red Dragon Event
Kalima
Castle Siege
Sky Event
Chaos Castle


* Success Rates:
Jewel Of Soul Success Rate (No Luck): 65%
Jewel Of Soul Success Rate (With Luck): 85%
Jewel Of Life Success Rate: 65%
Item +10 Success Rate (No Luck): 60%
Item +10 Success Rate (With Luck): 75%
Item +11 Success Rate (No Luck): 65%
Item +11 Success Rate (With Luck): 70%
Item +12 Success Rate (No Luck): 60%
Item +12 Success Rate (With Luck): 65%
Item +13 Success Rate (No Luck): 55%
Item +13 Success Rate (With Luck): 60%

* Spawns: All Maps.
* Pvp: Balanced in MAX Resets
 
Ще развалите името на доказан сървър! ЗАСРАМЕТЕ СЕ !

П.С Собственика на тази пародия (shamaN) в последните месеци пусна 3 сървъра които едвам изкарваха по месец! Отношенито му пък чупи тъпометъра изобщо не се интересува как да проперира явно има други цели ! УСПЕХ !
 
Не знам от къде черпиш информация, но не достоверна. Както виждаш дори няма и webshop!
 
* Max Reset: 104 (Първоначално ще са 15, като след всеки Castle Siege ще бъдат вдигани с по 5 или 10, спрямо това как вдигат героите и дали има баланс в ресовете)

Pvp: Balanced in MAX Resets

тези две неща които са ти в информацията си противоречат.

По темата : доста добре изглежда харесва ми, че си се опитал да промениш поне версията, защото до сега сървърите които се правят са 1:1 с променено exp. (handshake)
 
Баланс в ресовете, имах предвид колко реса ще са героите от аудиторитята. Демек ако има 2-3 на 15 реса и останалите на по 2-8 реса, ще се вдигат с по-малко макс ресовете. А за окончателния баланнс на героите при макс ресове е тестван и е както трябва според нас :)
 
За период от една година колко пъти го реснахте този сървър ... 20 ? или повече. Язък само, че опетнявате името на някога велик сървър.
 
За 5 часа вече има хора с plate set + archangel sword / legendary set и всичко това excelent било от quest ? хмм това е хард сървър нали ? xD
 
За 5 часа вече има хора с plate set + archangel sword / legendary set и всичко това excelent било от quest ? хмм това е хард сървър нали ? xD

За 120 часа, вашият сървар уважаеми господине беше спрян около 30 пъти? Това е сървър? (handshake)
 
Имам проблем с клиента , и при влизане не мога да създам герой ?
 
Защо се ебавате с реалният дангерлинк , който имаше преди време ? И да сте питали поне да бяхте направили версията , която си беше 98r ? Излагате ги много ...
 
Сървъра изглежда хубав,какво толкова джафкате не мога да разбера.
 
1:1 с OrganzaMU който се задържа 1 месец
Откраднаха името на dangerlink
На първата вечер имаше хора с цели сетове от бокс на 3 !
На 3-тия ден имаше хора с 15 реса.

Ако на това викаш хубав сървър аз се отказвам от играта !
 
1:1 с OrganzaMU който се задържа 1 месец
Откраднаха името на dangerlink
На първата вечер имаше хора с цели сетове от бокс на 3 !
На 3-тия ден имаше хора с 15 реса.

Ако на това викаш хубав сървър аз се отказвам от играта !

Момчето каза,че има позволение тоест не е кражба. Колкото пъти съм цъкнал сайта винаги е работил (за разлика от 80% от сървърите поствани тук) и има 30+ играчи,значи сървъра се харесва на хората колкото и каквото да джафкате всички.
 
Добре , защо тогава примерно не си направиха име тяхно ? Така примерно а трябва ли да вървят по отъпкан път ? Всеки би трябвало искал , то да направи , нещо след себе си и да каже горда ТОВА Е МОЕ би си направил САМ :)
 
Добре , защо тогава примерно не си направиха име тяхно ? Така примерно а трябва ли да вървят по отъпкан път ? Всеки би трябвало искал , то да направи , нещо след себе си и да каже горда ТОВА Е МОЕ би си направил САМ :)

Може би иска да продължи историята на сървъра по някакъв начин? Нека престанем с спама след като има чат. Всяко второ мнение е за името на сървъра,престанете досадни сте.
 
Здравейте на всички. Аз съм Добромир Йонков, собственика на DangerLink от 2009г. до 2015г. До този момент аз имах името, дадено ми от Unics Габрово, бившия Globalom, който поддържаше сървъра. От момента, в който аз се отказах от този сървър се свърза с мен човека, който сега го поддържа. Той има пълното си право да го пуска, под каквито и да било разновидности. Аз може да съм сбъркал, да съм грешал, но щом съм го хоствал почти 6 години, мисля че е имало нещо успешно. Нека това остане в миналото и да не съсипваме бъдещето на този сървър. Запознат съм с него обстойно, защото все пак изпитвам някаква носталгия и виждам грешките си, които съм допуснал. Човека, който стои зад него сега е сериозен и няма да разочарова никого с нищо по начина, по който аз съм разочаровал. Затова не бъдете скептични!
 
  • Like
Reactions: GTI
И как го токазва този човек, като в рамките на няколко месеца(под 6 месеца) пусна 3 сървъра с различни имена и изцяло идентични конфигурации като този не прави разлика с OrganzaMU. Тоест пича само смени името и сложи рестарт след като хората се мъчиха вътре около месец. Нека не се заблуждаваме това е просто пародия която в НАЙ-ДОБРИЯТ случай ще се задържи 2-3 месеца! Сървъра едва сега стартира а от 1 седмица насам се наблюдава единствено спад на играчите без дори да постъпват нови регистрации. Като изключим колко зле е направен ингейм. Това са причините поради които не сме съгласни да носи името Dangerlink понеже това е просто ПАРОДИЯ !
 
Никой не ти иска мнението пич, как да ти го втълпя. Ти не си донатор, не си играч, не си носител на авторски права и прочие, а обикновен спамер. Направи ти нещо да видим какво ще е. Между другото преди не съм го следил, но сега понеже носи нашето име реших да му гледам статистиката и днес имаше 53 на линия (не знам преди колко е имал).
 
Не е необходимо някой да ми иска мнението за да си го дам.
1-во живеем в страна в която имаме свобода на словото, макар че някой индивиди се опитват да го отнемат.
2-ро бях играч първия ден, но след първите няколко часа се отказах след като видях каква пародия е (явно не си влизал да разгледаш а следиш само сайтът)
3-то оценявам крайния продукт който е създаден като консуматор, не разбирам защо трябва аз да създавам продукт за да оценявам чуждия след като е качен във форум в който коментарите са отворени за всички.

П.с Да живее БЪЛГАРСКИЯТ МАНТАЛИТЕТ ! "Никой не ти иска мнението пич, как да ти го втълпя. Ти не си донатор, не си играч, не си носител на авторски права и прочие, а обикновен спамер." !
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Kroll