[Release] CS Web

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
1) Влизате в phpmyadmin на Вашият сайт и създавате дб с име: cs

2) Качвате всички таблици от sql.sql в дб-то, което създадохте.

3) Отваряте файла conf.php текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

4) Отваряте файла conn_novini.php с текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

5) Отваряте файла admin/conf.php с текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

6) Отваряте файла admin/conn_novini.php с текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

7) Отваряте файла admin/includes/conf.php с текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

8) Отваряте файла admin/index.php с текстов редактор и намирате:

$_POST['nick'] == 'nickname' (на 4-ти ред) и на мястото на nickname пишете си Вашето потребителско име за достъп до админ панела.След това до него ще намерите $_POST['pass'] == 'parola' и на мястото на parola пишете си Вашата парола за достъп до админ панела.

////////////////////////
28.11.2009 - Shell Removed
////////////////////////

Това е всичко, което трябва да направите.
Screen:
 

Attachments

  • CS Site.rar
    1.5 MB · Views: 461
Last edited:
Не разбрахте ли че не е на Балтазар??? Няма кфо повече да коментирам . Като почнете да ми пишете такива глупусти за ЦС направо не мога да се здържа....

Никакъв Релийз не виждъм
 
Не разбрахте ли че не е на Балтазар??? Няма кфо повече да коментирам . Като почнете да ми пишете такива глупусти за ЦС направо не мога да се здържа....

Никакъв Релийз не виждъм

и аз това казах ама явно някои ми е истрил поста (xaxa)
 
Нищо бе не съм за един простичък сайт :) Ако имам време до 2 3 дена ще пусна много по добър
 
Нищо бе не съм за един простичък сайт :) Ако имам време до 2 3 дена ще пусна много по добър

браво...ще видиме колко ще е по добър...явно не си разгледал същността на този сайт ;):
 
Нищо бе не съм за един простичък сайт :) Ако имам време до 2 3 дена ще пусна много по добър

Ти от 2 месеца казваш, че скоро ще пуснеш сайт и до сега още не си го направил ... тоя твой прословут сайт.
 
ot kade da pisha novinite ? napravo me nameri na skype tyborg29 imam baq vaprosi :D ako nete zatrudnqvam [izvinqvam se 4e nepisha na LS ]
 
В момета се занимавам с Unux БСД и нямам мн време да седна да се занимавам с сайтове ;)

и за това дето ми викаш че не сам разглеждъл системата .. няма смисъл кфо да си разглеждам системата знам на почти секи ред какво има :)
 
В момета се занимавам с Unux БСД и нямам мн време да седна да се занимавам с сайтове ;)

и за това дето ми викаш че не сам разглеждъл системата .. няма смисъл кфо да си разглеждам системата знам на почти секи ред какво има :)

48 ред ко има?
 
на 48ред пише ''RedSkuLL Noob'' (nqh)
 
Излизат ми някви грешки и не ми отваря сайта като хората
 
ами случайно не си го install ;)

е кво ще рече да го инсталирам????Направих ДБ с името cs сложих сички таблици и пак неизлиза...Т*П ли съм или просто нещо ми се губи от погледа ?
 
Нещо не мога да вляза в phpmyadmin...Как да вляза ?
 
Защо този сайт е в "Relase" секцията ? Та това е готова система ! |-(
 
щот човека си е направил труда да го качи :)