[Release] Counter Strike Web System

barzacheto

Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
124
Reaction score
10
Така няма да се оплаквам много но системата беше открадната ..
Така де до сега немисе беше случвало да ми земат php кода!
Но факт е вече се случи..
И така пускам систeмата безплатно на пук на крадците който я продаваха!
Който иска да я разпостранява защото не искам да има набутани хора който да плащат за безплатен лиценз..
Дано да няма набутани и сърдити хора!Апак аз от моя страна мога да гарантирам на 100% че вътре в систеамта няма качен shell!
За защита незнам сайта как е .. поради простата причина че не се занимавам с хакерства и не ми доставя удовоствия да разбивам сабарям или крашвам!
Нека потребителите да си ползват системата със здраве!
Download:DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове

Credits:Factor for code & dest for desing

Demo:
2815558B.png

2815563y.png
 
Last edited:
ае тошко ... как ще я откраднат без да са ти на компа и без да имат FTP достъп
 
ае тошко ... как ще я откраднат без да са ти на компа и без да имат FTP достъп

Гаден хост..просто са root пашината..
 
Някой може ли да го качи пак някъде ? (think)
 
  • Like
Reactions: Ex0dus
някой да сподели малко повечко, за това как се инсталира, какви таблици се правят че изпитвам малки затруднения :) Благодаря

и най вече искам да попитам, дали само със XAMPP-a става да го държиш или просто си ти трябва MYSQL сървар :]
 
някой да сподели малко повечко, за това как се инсталира, какви таблици се правят че изпитвам малки затруднения :) Благодаря

и най вече искам да попитам, дали само със XAMPP-a става да го държиш или просто си ти трябва MYSQL сървар :]
Трябва ти Апаче и MySQL.
 
Начин на инсталация..
1.Теглите xampp , wampp или др.
2.Слагате файловете на сайта в htdocs под xampp при wamp мисля че е www.
3.Отивате в файла config.php и въвеждате вашите данни.
4.Отивате другия файл config.php той се намира "htdocs/site/config.php" и въвеждате вашата информация!
5.Отивате в phpmyadmin там правите нова база
6.След това от падащото меню в ляво трябва избирате базата,и натискате където пише SQL и въвеждате кода от sql.sql в папката на сайта
7.Натиснете бутонът изпълни!
e1491bf8912a4ec3.JPG
 
Last edited:
  • Like
Reactions: misho_rb
ми някой ако може да помогне Skype : n0-r3play :)
 
какви са името и паролата за администраторкския акаунт, благодаря предварително.
 
К'во се занимавате с крадени сиситеми?! Това са лапешки работи... Направете си една система и я използвайте, а не да използвате крадени системи. Имайте уважение към авторите им!
 
  • Like
Reactions: IAmSnake and MeMoS