Counter-Strike 1.6 DarksTeam

Не Darka , Johny да са научат без хак ;)

Офф ще спреш ли да ме дразниш бе ?
Качих ли демо ,качих ! Изгледай демото и тогава говори ,а този с хака беше ти след като те надупчих няколко врътки .
Колкото до 1х1 ако искаш ела в мания да играем да те видя без хака колко играеш ,палячо.
 
дам аз вчера осетих че има нещо такова мислех че не хак ама секи път да зае къде сам и кога ще излезна ..
 
Офф ще спреш ли да ме дразниш бе ?
Качих ли демо ,качих ! Изгледай демото и тогава говори ,а този с хака беше ти след като те надупчих няколко врътки .
Колкото до 1х1 ако искаш ела в мания да играем да те видя без хака колко играеш ,палячо.

Хак си е нообав.
 
Кой може ... DarksTeam ... :D (sun)

Е,все пак не играхме 2-ри рунд (finger).А това,че всички от отбора на гасо за излезнали не е истина!Аз и Ачов седяхме и си цъкахме 1vs1,защото всички се махнаха.
 
  • Like
Reactions: Achov
Хак си е нообав.

Смешник пиши ми в скайп да влезем да играем в мания да те видим колко ще играеш там без wall hacka !
Виждам ,че си голям разбирач играх с колонки даже ,ами ако бях със слушалки ^^
 
АИРВАЖЕС ХАЦК!!!!!!!!!!!!!!!!!! БАНН ТХЕ НООБ
 
Вие сте несериозни нито на време се сабрахме нито играхме 5в5 нито се държахте сериозно, ту единия излиза ту другия няма смисал изтрийте темата не се занимавайте с глупости.
 
  • Like
Reactions: PROTECTOR
Вие сте несериозни нито на време се сабрахме нито играхме 5в5 нито се държахте сериозно, ту единия излиза ту другия няма смисал изтрийте темата не се занимавайте с глупости.

+1
 
Ако Иво е съгласен мога да намеря само сериозни хора от DT и да си направим наистина един хубав, стабилен цс :)


Офф ще спреш ли да ме дразниш бе ?
Качих ли демо ,качих ! Изгледай демото и тогава говори ,а този с хака беше ти след като те надупчих няколко врътки .
Колкото до 1х1 ако искаш ела в мания да играем да те видя без хака колко играеш ,палячо.

Във демото не показва хаковете който си ползвал.
 
Ето как стой засега отбора на DarksTeam.

DarksTeam | darKLuckEd
DarksTeam | AirwaveS (j0hny)
DarksTeam | Arr0gance
DarksTeam | ----------
DarksTeam | ----------

Резерви:

DarksTeam | ----------
DarksTeam | ----------
DarksTeam | ----------

Само 3ма сме засега, за другите трябва да съм сигорен че искат да играят и да са СЕРИОЗНИ !
 
Ето как стой засега отбора на DarksTeam.

DarksTeam | darKLuckEd
DarksTeam | AirwaveS (j0hny)
DarksTeam | Arr0gance
DarksTeam | ----------
DarksTeam | ----------

Резерви:

DarksTeam | ----------
DarksTeam | ----------
DarksTeam | ----------

Само 3ма сме засега, за другите трябва да съм сигорен че искат да играят и да са СЕРИОЗНИ !

добави и мен...
 
87.121.234.53:27015 мартинчо имаш хакери в сървъра

турбалан пиши и мен
 
ммм пишете и мен и дайте 1 ип да поцъкаме :)
 
Искате ли да пусна сървъра да цъкнеме за кеф, не за отбори?
 
ммм пишете и мен и дайте 1 ип да поцъкаме :)

Само с пишите и мен НЯМА ДА СТАНЕ !

Добавям sunwalker защото знам как играе, както и останалите !
 
и аз бих желал тоз път да се явя