[Help] Connection problem

total4o

Active Member
Joined
Jul 23, 2009
Messages
214
Reaction score
25
Здравейте, имам един проблем до преди 1 ден всички можеха да влизат в сървъра ми, има такива който немогат да влизат. Незнам на какво се дължи това, преди да стане това интернета ми беше спрял за около 10минути.
Да подчертая имам с рутер съм!
 
Здравейте, имам един проблем до преди 1 ден всички можеха да влизат в сървъра ми, има такива който немогат да влизат. Незнам на какво се дължи това, преди да стане това интернета ми беше спрял за около 10минути.
Да подчертая имам с рутер съм!

Най-вероятно смяна на ИП е проблема.

Когато ти спря нета бутал ли си рутера, защото може да си го рестартирал и да ти се е сменило ип-то или пък от интернета да са ти го сменили..
 
Ако проблема е от Lan address-a , провери дали има опция рутера ти за Address Reservation
 

Attachments

  • eto.PNG
    eto.PNG
    170.1 KB · Views: 28
Здравейте, имам един проблем до преди 1 ден всички можеха да влизат в сървъра ми, има такива който немогат да влизат. Незнам на какво се дължи това, преди да стане това интернета ми беше спрял за около 10минути.
Да подчертая имам с рутер съм!

Пиши ми на скайп: ivowe3


за мен рутер или лаптоп неподуржат му
Много глупаво изказване. По-добре мълчи вместо да спамиш с ненужни, пълни с правописни грешки постове
 
за мен рутер или лаптоп неподуржат му

1. ТИ СИ НЕГРАМОТЕН! Научи се да пишеш като хората и тогава изказвай мнения!
2. Коментара ти е много безсмислен...
3. Даа, точно с рутер не се поддържа му.. Само дето 70-80% да не кажа и повече % от добре защитените сървъри използват рутери.

"Ама чакай... то ти си професионален кодер с тебе не може да се спори (chuckle)
Върви си кодвай файловете на ex700 (rofl)
"
 
IP-то на рутера не ми се сменя не е това проблема.
 
Абе рутер ли е, не ми го хвали! (chuckle)
 
Бе направи си резервация на ип-то(като се ресне рутера да не ти се сменя) и сичко ще е 6.
 
Бе направи си резервация на ип-то(като се ресне рутера да не ти се сменя) и сичко ще е 6.

това не е за реалното ip а за локалното (192.168.X.X)