[AD] Confidence MU Easy and Hard (97d+99b, Max exp/drop, BOX1-5 in shop)

Harda Скоро че бъде 24/7 спокойно :)
 
Токов удар, половината файлове ги няма на харда
Въпреки UPS-a


работя по fix......
 
сървъра е оправен, само да оповестя да знаете :)
 
anhi без да исках те хакнах :( оправи малко тия защити :)
 
същия ламер е :)

сега го чакам да потече като мензис....колко е велик буахахахаххахаха ше падна от стола и ще се увъртоля у килима от смях

без да исках те хакнах
това и в научната фантастика го няма :) смях на кубчета
 
Last edited:
никой не ти иска мнението както аз не те коментирам така и аз необичам ти да ме коментираш
 
абе я дялегация
ако искаш нещо да ми споделиш заповядай
аз данък обществено мнение не плащам а и ти си последния посерич който ще ми казва какви лайна да ти изсипвам върху изрусената тимба
сега стана ли ти ясно или да ти го нарисувам с основна тоналност лайняно ?
 
абе я дялегация
ако искаш нещо да ми споделиш заповядай
аз данък обществено мнение не плащам а и ти си последния посерич който ще ми казва какви лайна да ти изсипвам върху изрусената тимба
сега стана ли ти ясно или да ти го нарисувам с основна тоналност лайняно ?

ако можеш ми го нарисувай че немога да си го представя защото от умните ти изрази и намеци си много неразбран ... пак относно изрусената коса все още имам коса и сам млад защо да не се прая а относно лайната аз не се занимавам с такива работи ти си знаеш там
 
какво ви прави кеф немога да разбера ...... полагаш труд и кво ? накрая някои лапе научило "drop character table -- и се кефи че дропнало базата.....
XTYLING - ти глупак такъв друга работа нямаш по цял ден тва праиш пубер смотан.... и другото което е първо ти се учи от AnHiMiLaToR !!!!!!!
 
само работа ми отваря
ся трябва да гледам за дупки в уебовете
еййй... не можеш спокойно да сложиш без да проверяваш кат бухал
 
само работа ми отваря
ся трябва да гледам за дупки в уебовете
еййй... не можеш спокойно да сложиш без да проверяваш кат бухал


Преди беше лесно.. теглиш един muweb и си готов.. ама сега има лапетия ,дето немой да седи мирно ^^
 
Easy - Online 10/10 (like the render in the header (rofl) )
Hard - Offline 1/10 :(