[AD] Confidence MU Easy and Hard (97d+99b, Max exp/drop, BOX1-5 in shop)

AnHiMiLaToR

The Prodigy
Joined
Jul 9, 2008
Messages
368
Reaction score
107
[AD] Confidence MU Easy and Hard (97d, 1000x, BOX 1-3 in shop)


Easy Server
Exp: 1000x
Drop: 100%
Version: 97d+99b
Level required to restart: 400, resets stats, skills, items, gives 1000 points for each reset bonus
Maximum level: 1000
Maximum stats: 32767
Points per level: 10/15
Rates: Machine 100%, jewels 100%
Webshop: available

Site: http://conmu.info/
Contact: [email protected]




Hard Server
Experience: 250x
Drop: 75%
Version: 97d+99b
Level required to restart: 350, required zen 100,000,000, keeps items, skils, clears stats
Maximum level: 350
Maximum stats: 32767
Points per level: 5/7

Site: http://conhard.servegame.com/
Contact: skype d00k13
 
Last edited:
Approved.

Easy сървъра не работи.
 
вземете си сменете уеба на хард-а ( не знам къф е на лесния сървър защото няма сайт ) защото го зарежда със скороста на 20 диви зайци ...
 
one day online 4ever offline :)

2 days online, 5 hours offline, hope soon online
вземете си сменете уеба на хард-а ( не знам къф е на лесния сървър защото няма сайт ) защото го зарежда със скороста на 20 диви зайци ...

не е от уеба а от самия сървър, на някав изшит нет е ама не го поддържам аз само дето съм го направил.
Да оправя главния (easy) и ще видите че бавенето не е от уеба


вече всичко работи, имахме временни проблеми



сайта и сървъра на easy са хоствани на dedicated комп (компа не се ползва за нищо друго) дори няма монитор, само кабел за нет и захранване
 
Last edited:
анхи се завърна :) бате някога ти се кефех много на тебе ти беше първият човек който ме направи гм и от твойте уроци аз се научих да правя сървър за което шапка ти свалям успех със сървъра :)
 
и аз от него се научих :) айде давай да се развивта сървърите
 
На easy сървъра си махнал отвратителния popup! Браво! :)
 
смятам да пробрам easy сървъра но нито 1 от линковете за сваляне не работи поправи ги :)
 
безплатният ви трафик за днес е изчерпан. а днес нищо не съм теглил :d
 
Last edited:
The server is Co0l Браво анх1 се така продалжавай ;)
 
не се отваря нито 1 от двата сървъра.
 
Harda нема надежда за него, но лесния сървър файловете са няк'ви некачествени и много често крашва (вчера беше по-зле ...) и така трябва анхи да ги смени (happy)
 
harda нема надежда за него, но лесния сървър файловете са няк'ви некачествени и много често крашва (вчера беше по-зле ...) и така трябва анхи да ги смени (happy)

установих от какво е (да, колкото и да не ви се вярва, от енергото! ще ги съдя направо, 1293921 пъти спира тока, сега го сложих на ups)
та откакто е на ups не спира
а сървъра днес цял ден не е спирал и след 6ч вечерта почна да крашва - като пуснаха скарите ресторантите из целия град
както и да е вече сме ок (надяваме се)
хард сървъра скоро май ще го разкарам че ми петни името и ще пуснем медиум

П.С: newguy май ти го сварваш винаги като е офлайн :D
 
Last edited: