[Help] Change ServerFiles

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
Здр. Оказа се че ми трябва C++ за даскало :D и се замислих "защо да не се опражнявам върху MuOnline сървъра ми" :D но имам лек проблем не мога да си разкодирам сървър файловете :S някой да ги има разкодирани или да каже как мога да ги направя на C++ код ?
Server Files:DarksTeam MuServer 97d99i Beta 38 - Marry, Quest System & Sky Event! - DarksTeam Forum
 
Last edited:

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
ollydbg ? :*
ти още малко ще ме пратиш да го пиша на машинен език 1010001011 :D
Незнам де, но ollydbg не видях как "разкодирва", ако може да ми го доведе до C++(понеже разбрах, че MuOnline е писано на C++) ще помоля да дадете някакво малко опътване(насока) :)
 

enduwe

New Member
Joined
Jun 26, 2012
Messages
260
Reaction score
57
има уроци из гугъл търси и ще видеш иначе да тръгна да ти го обяснявам тука немои схваниш :*
 
  • Like
Reactions: hrisiz

Wikko0

Well-Known Member
Joined
Oct 17, 2012
Messages
659
Reaction score
261
Има source на 97d и на още една по-стара версия ,но не са на DarkMaster и няма да има Sky ,Quest и т.н За 97d-то мисля че го беше писал diablo21 или нещо такова дири из google там ги има :)
 
  • Like
Reactions: enduwe

Damian

Team Member
Joined
Jun 12, 2008
Messages
623
Reaction score
583
Здр. Оказа се че ми трябва C++ за даскало :D и се замислих "защо да не се опражнявам върху MuOnline сървъра ми" :D но имам лек проблем не мога да си разкодирам сървър файловете :S някой да ги има разкодирани или да каже как мога да ги направя на C++ код ?
Server Files:http://darksteam.net/releases/[rele...eta-25-marry-quest-system-sky-event-6440.html

Като си си помислил явно си бил напушен
 

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
има уроци из гугъл търси и ще видеш иначе да тръгна да ти го обяснявам тука немои схваниш :*
+
аха кк ще потърся :) 10х :)

Има source на 97d и на още една по-стара версия ,но не са на DarkMaster и няма да има Sky ,Quest и т.н За 97d-то мисля че го беше писал diablo21 или нещо такова дири из google там ги има :)
е аз ползвам на DarkMaster и затова ми се ще да си остана на тази версия :)

Като си си помислил явно си бил напушен
:D: не пуша :D
 
  • Like
Reactions: enduwe

enduwe

New Member
Joined
Jun 26, 2012
Messages
260
Reaction score
57
Damian мe разби с тоя коментар :D:D