[Help] Change port 44405

s7amb370

Member
Joined
Oct 16, 2010
Messages
82
Reaction score
13
Как да сменя порта 44405 ?
и как да блокирам другите за да не ме БЛАСТНАТ?
 
Как да сменя порта 44405 ?
и как да блокирам другите за да не ме БЛАСТНАТ?

има в форума урок как да се защитиш от бласт ако поне се научиш да използваш търсачката която не е за хубост сложена може и сам да си го направиш... а не да пускате само теми теми теми теми който 1000 човека преди теб са правили
 
отвареш connectserver.exe с ollydbg, търсиш 44405 и го променяш. Как точно да го промениш, аз немога да ти отговоря по простата причина, че неми се е налагало да го правя аз, но знам че така става.
 
Изтегли на bor team connectserver-а. Те имат ini-та и там има опции за промяна на порта.
 
  • Like
Reactions: s7amb370
Изтегли на bor team connectserver-а. Те имат ini-та и там има опции за промяна на порта.

Много ти благодаря да си жив и здрав човече (y)(y)(y)

Edit:
1. Смених порта , след което пробвах да вляза в сървъра си но без успех
2. Смених порта в Лаунчера със старият си и отново без успех.. как се е сменил тоя порт къде да видя?
3. Kaто сменя Connect Сървъра с предишният влизам без проблем.
 
Last edited:
Много ти благодаря да си жив и здрав човече (y)(y)(y)

Edit:
1. Смених порта , след което пробвах да вляза в сървъра си но без успех
2. Смених порта в Лаунчера със старият си и отново без успех.. как се е сменил тоя порт къде да видя?
Отвори MuServer\ConnectServer\Data\BoR_Config.ini
Намери: ProtocolMode=2 и го промени на: ProtocolMode=1
 
  • Like
Reactions: s7amb370
Благодаря Dark.


Edit:
Всичко стана супер с изключение на 1. Излизат ми 2 сървъра като натисна на 1вия влизам а на 2рия ме ДИСКОНЕКТВА идея от каде да го махна
 
Last edited:
Там където попълваш адресите в ConnectServer сменяш на втория от "Show" на "Hide" !
 
  • Like
Reactions: s7amb370